10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1 793 zł

RRSO: 17.9%

Alior Bank kredyt oferuje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak korporacyjnym. W celu skorzystania z usług, oferowanych przez bank wystarczy wypełnić kilka prostych kroków – zadzwonić do doradcy lub wysłać maila, następny krok – wypełnienie formularza, potem należy poczekać na decyzję. Oferta kredytowa jest dopasowana do potrzeb i możliwości każdego klienta. Wśród oferowanych przez bank usług są pożyczki, lokaty, kredyty, ubezpieczenia, online kantor walut, doradztwo.

Alior Bank kredyt

Klienci Alior Banku mogą spodziewać się pieniędzy na koncie nawet w 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu ich zdolności kredytowej. alior bank online kredyt – obecnie dostępna też aplikacja bankowości mobilnej, zapewniająca szybki i wygodny dostęp do rachunku bankowego. Alior bank kredyt przez internet – to świetna opcja dla klientów, którzy cenią sobie mobilność oraz oczekują od swojego banku obsługi w każdym miejscu, przez całą dobę. Bank oferuje pożyczki dwuosobowe o obniżonym oprocentowaniu o 50%, pożyczki z prowizją 0% – wiosenne i mnóstwo inncyh wygodnych ofert.

Kredyt dla bezrobotnych

Jeżeli osoba niema stałych dochodów, również może dostać kredyt lub pożyczkę. Bezrobotni mogą liczyć na otrzymanie pożyczki przez Internet. Online kredyt udostępnia Alior Bank. Osoby zadłużone w wysokiej mierze lub takie które mają negatywne notowania w Biurze Informacji Kredytowej i biurach informacji gospodarczej nie mogą liczyć na pożyczkę.

Pożyczka przez internet

Nowa bankowość internetowa ma na celu zaciąganie kredytów i pożyczek. W internecie udostępniane są wiadomości o pożyczkach, które już zostały zaciągnięte (harmonogram, szczegółowe informacje, czy pożyczka została spłacona); zaciąganie nowych kredytów jest też umożliwione. Pożyczkę z prowizją 0% do 200 tys. zł można wziąć przez internet.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy wśród ofert Alior Bank – można pożyczyć do 150 000 zł. jest mozliwość rozłożenia płaty na okres od 3 miesięcy, maksymalnie można rozłożyć na 120 rat – to jest 10 lat. Żeby zaciągnąć zobowiązanie koniecznie trzeba przedstawć zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach. W przypadku gdy klient nie ma odpowiedniej zdolności kredytowej, w Aliorze jest przewidziana specjalna możliwość. Można wnioskować o kredyt nie jednoosobowo, a razem z wybraną osobą, (nie może to być krewny). Jest dwie możliwości złożenia wniosku o kredyt gotówkowy: 1) osobiście w oddziale banku 2) wchodząc na stronę internetową. Kiedy zostanie wydana pozytywna decyzja, środki w ciągu 1 dnia przepływają na konto klienta.

Alior Bank pożyczka

Pożyczka Przymiarka występuję w roli chwilówki – Przymiarkę oddaje się do 30 dni w ogóle bez kosztów. W ofercie jest niezabezpieczona pożyczka gotówkowa. Kwota takiej pożyczki nie może przewyższać 30 000 zł w przypadku klientów indywidualnych, można ją wydać na dowolny cel. Jeżeli chodzi o okres spłaty – to maksimum może wynieść 48 mies., a najwyższe RRSO – 26,48%. Oprocentowanie takiej pożyczki – 5%, prowizja – w zależności od okresu kredytowania:

 • terminem poniżej 12 miesięcy to 5%
 • ponad 12 miesięcy – 9,99%.

Kredyt hipoteczny

W Aliorze kredyt hipoteczny nazywa się „Megahipoteka”. Również jest możliwość zaciągnięcia kredytu podpadającego pod pogram MdM (chodzi o wielodzietne rodziny albo udzielany jest na domy, mieszkania).

Alior Bank kredyt hipoteczny warunki

Są wygodne warunki kredytu hipotecznego:

 • marża – od 2,29%.
 • różne cele kredytowania – wiele możliwości.
 • Mozliwy wybór waluty.
 • RRSO – 5,54%

Alior Bank oprocentowanie kredytu

Pożyczka dla dwóch osób – obniżone oprocentowanie o całe 50%! Kredyty konsolidacyjne – pod 5,9%!

Alior Bank kalkulator kredytowy

Koszt pożyczki w Alior Banku można wyliczyć za pomocą kalkulatora. Jeśli zakładasz konto kalkulator wyliczy wysokość dochodów. Kalkulator Alior bank jest przydatny dla każdego rodzaju pożyczki. Dzięki skorzystaniu z kalkulatora w Alior Banku można zobaczyć dokładną kwotę rat i wszystkie inne koszty.  Alior Bank kontakt

  Infolinia:

  • W przypadku kontaktu od klientów indywidualnych, małych firm oraz mikro – (24 h/dobę, codziennie pn-nd)
   19 502 (z sieci Play: 12 19 502) lub 12 370 70 00 (zarówno telefony komórkowe jak stacjonarne)
   +48 12 19 502 lub +48 12 370 70 00 (kontakt z zagranicy)
  • Firmy średnie lub duże oraz korporacje – (pon.-pt. 8.00-18.00)
   801 274 274 (z telefonów stacjonarnych)
   22 531 80 95 (z telefonów komórkowych i z zagranicy)

  Alior Bank infolinia: 0 801 11 55 99
  Alior Bank e-mail (dział w Warszawie): [email protected]

  Z numeru +12 342 79 00 z klientami Alior Banku kontaktuje się Ala – jest to Automatyczna Asystentka. To wirtualny doradca, utworzony dzięki technologii sztucznej inteligencji. Zadaniem Ali jest kontaktowanie się z klientami i lepsze poznanie ich potrzeb. Dobranie odpowiedniej oferty Alioru dla nich.
  Alior Bank, raty online – infolinia: 0 801 11 55 99

  Alior Bank historia

  17 listopada 2008 Alior Bank rozpoczął działalność operacyjną. 14 grudnia 2012 r. – odbył sie debiut na stołecznej Giełdzie Papierów Wartościowych. 19 lutego 2015 nabył 12 382 746 akcji Meritum Bank ICB. 30 czerwca 2015 – data fuzji prawnej Alioru i Meritum Banku.

  Alior Bank opinie

  Oceny Alior Bank znajdą Państwo poniżej. Każdy klient, który ma chęć podzielenia się opinią o usługah Alior Banku może zostawić komentarz. Jeżeli dla Państwa ciekawe są opinie o kredycie hipotecznym w Alior Bank, oraz o kredytach dla firm udzielanych przez Alior Bank, pozostawione przez prawdziwych klientów – zapraszamy zajrzeć do komentarzy. Interesujące mogą być informacje o pożyczkach zaciągniętych w Alior Banku – dowiecie się Państwo, czy współpraca z Alior Bank pozostawiła pozytywne wrażenie. Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniem.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt