10000 zł

od 870 zł do 104412 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1010 zł

RRSO: 10.1%

Bank PKO online kredyt jest bardzo wygodna opcja dla osób, których nagle zaskoczyły problemy finansowe. Bank charakteryzuje się szybkim rozpatrzeniem wniosku i podjęciem decyzji. Bank PKO kredyt przez internet posiada w swojej ofercie zarówno kredyty dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Podstawową zasadą udzielenia kredytu jest to, że klient płaci 25 zł raty za każde pożyczone 1000 zł. Ponadto bank oferuje kredyty gotówkowe i hipoteczne na korzystnych warunkach.

Bank PKO kredyt

Kredyt w bank PKO jest dostępny zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów banku. Wniosek o pożyczkę można złożyć online lub w placówce najbliższego banku. Wystarczy wypełnić krótki formularz przez internet lub skontaktować się z doradcą.

Kredyt dla bezrobotnych

Bank PKO oferuje pożyczki do 20 000 zł bez żadnych zaświadczeń o dochodach i bez zabezpieczeń. Wystarczy przedstawić dowód osobisty.

Pożyczka przez internet

Pożyczkę w banku PKO można uzyskać online z dowolnego urządzenia. Wystarczy mieć dostęp do Internetu. Nie musimy udawać się do banku, staż w długich kolejkach i wypełniać stosy dokumentów. Decyzja podejmowana jest natychmiast po wypełnieniu wniosku. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze trafiają na konto klienta w ciągu kilku minut. Nowoczesne oprogramowania i automatyczny system rozpatrzenia wniosków pozwala aplikować o pożyczkę o każdej porze dnia lub nocy.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy można dostać na kwotę do 120 000 zł, a maksymalny okres obowiązywania umowy stanowi 96 miesięcy. Przez pierwsze 3 miesiące klient nie musi spłacać rat. Jednak to nie oznacza, że nie będziesz musiał ich płacić. Raty zostaną odroczone na 90 dni i należy je spłacać później.

Bank PKO pożyczka

Aby ubiegać się o pożyczkę w banku PKO nie musisz być klientem banku. Jednak stałym klientom oferowane są lepsze warunki współpracy. Załatwić pożyczkę można w jedno kliknięcie. Kwota i okres spłaty pożyczki dopasowana jest do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Kredyt hipoteczny

Bank PKO kredyt hipoteczny to wygodna opcja dla osób, które chcą kupić mieszkanie, działkę lub samochód. Okres spłaty kredytu hipotecznego wynosi 20 lat. Bank finansuje do 90% nieruchomości, która jest zabezpieczeniem kredytu. Kredyt hipoteczny w bank PKO może spełnić nasze największe marzenia.

Bank PKO kredyt hipoteczny warunki

Aby zaciągnąć kredyt hipoteczny klient musi posiadać stałe źródło dochodu. Wysokość kredytu i okres spłaty oblicza się indywidualnie dla każdego klienta. W tym celu należy spotkać się ze specjalistą banku. Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki i podpiszesz umowę kredytu hipotecznego przelew pieniędzy na konto kredytobiorcy nastąpi w ciągu kilku dni.

Bank PKO oprocentowanie kredytu

Przykład reprezentatywny oprocentowania kredytu w banku PKO:

 • RRSO – 28,45%,
 • Całkowita kwota kredytu – 10 786,36 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty – 19 124,32 zł,
 • Oprocentowanie zmienne – 9,99%,
 • Całkowity koszt kredytu – 8337,96 zł
 • Prowizja – 1610,33 zł
 • Odsetki – 4124,32 zł,
 • Ubezpieczenie – 2603,31 zł
 • 60 miesięcznych rat po 318,63 zł

Bank PKO kalkulator kredytowy

Kredyt w bank PKO wyliz za pomocą elastycznego kalkulatora. Jeśli ubiegasz się o kredyt na raty bank pko raty kalkulator dokładnie wyliczy wysokość rat. Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki dowiesz się całkowity koszt zobowiązania.  Bank PKO kontakt

  Jeśli masz pytania, skontaktuj się z konsultantem banku. Specjaliści banku dostępne są 24 h. Jesli jesteś kleintem banku i masz pytanie dotyczące produktów przez ciebie wykorzystywanych przygotuj osobisty numer klienta. Żeby otrzymać dostęp do konta użytkownika, zaloguj się na profilu klienta.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  Bank PKO infolinia: 800 302 302

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  Bank PKO infolinia: +48 81 535 60 60
  Bank PKO email: [email protected]

  Bank PKO historia

  Bank PKO historia powstania – bank został założony w 1929 roku jako komercyjny bank państwowy. Od 1998 notowany w Warszawie na Giełdzie Papierów Wartościowych. W latach 1999-2017 bank był kontrolowany przez UniCredit.

  Bank PKO opinie

  Oceny bank PKO kredyt opinie znajdziesz poniżej. Pozna co o największym Polskim banku myślą prawdziwi klienci.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt