10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1 793 zł

RRSO: 17.9%

Każda oferta dopasowana do potrzeb klienta: bank oferuje szybkie kredyty w krótkim terminie na warunkach odpowiednich możliwości finansowych klienta. Zaciągnąć zobowiązanie można zarówno w każdym oddziale banku jak wziąć w Bank Millenium kredyt przez internet. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak korporacyjnych. Konta osobiste, karty płaticze, kredyty hipoteczne, ubezpieczenia – są wśród wielu innych usług banku.

Bank Millennium kredyt

W Banku Millenium pożyczasz pieniądze na wygodnych warunkach, szybko, łatwo i bez zbędnych formalności. Wniosek można złożyć z każdego urządzenia online. Kredyt w Banku Millenium przy spełnieniu warunków można z łatwością zaciągnąć w kilku etapach. Najpierw należy wypełnić wniosek. Po tym klient otrzymuje wstępną decyzję Banku telefonicznie. Bardzo wygodne warunki kredytów hipotecznych – nawet do 100% wartości nieruchomości. Dla klientów są też dostępne kredyty gotówowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne.

Kredyt dla bezrobotnych

Millenium Bank przewiduje Bezpieczną Pożyczkę – jest to ubezpieczenie przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak wypadek, śmierć, utrata pracy. Otwiera to „parasol ochronny” nad pożyczkobiorcą.

Pożyczka przez internet

Bank Millenium posiada przyjazny dla klienta i system bankowości elektronicznej. Bogata funkcjonalność zapewnia wygodny dostęp do finansów. Osoby nie lubiące stać w długich kolejkach mogą aplikować o pożyczkę przez internet. Jeżeli Bank przyznaje pieniądze – pieniądze idą na kont klienta bez zwlekania. Wniosek składa się w łatwy sposób – wystarczy wypełnić prosty formularz.

Kredyt gotówkowy

Bank Millenium oferuje kredyt gotówkowy – tak zwaną Pilną Pożyczkę. Wysokość kredytu może wynosić minimum 1000 zł, a maksymalnie – 150 000 zł. Kredyt ma zostać spłacony w terminie od pół roku do 6 lat. Warunki są bardzo przyjazne – prowizja na udzielenie kredytu jest bardzo niska. Nie przepłacasz dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania (od 7,90%). Klient otrzymuje wstępną decyzję o udzieleniu kredytu online.

Bank Millennium pożyczka

Dla klientów Banku Millenium są dostępne takie oferty pożyczkowe jak pożyczka gotówkowa, pożyczka konsolidacyjna, pożyczka pod aktywa i in. Dla uzyskania pożyczki klient nie koniecznie powinien posiadać konto, natomiast stali klienci banku mogą korzystać z licznych promocji, rabatów, zniżek.

Kredyt hipoteczny

Bank Millenium oferuje kredyty hipoteczne na nierumochomość różnych typów. Kresyt hipoteczny w Bank Millenium to dobra opcja dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie lub spłacić inne kredyty mieszkaniowe, szczególną opcją jest Mieszkanie dla Młodych.

Bank Millennium kredyt hipoteczny warunki

Wniosek składa się w dowolnym oddziale banku, który wysyła wstępną ocenę kredytową. Po zawarciu umowy i spełnieniu warunków wymaganych do uruchomienia kredytu, następuje wypłata środków. Wszystkie formalności można załatwić online.

Bank Millennium oprocentowanie kredytu

Kredyt w ING Banku jest oprocentowany od 7,68% do 14,70%. W przypadku wyższych sum kredytu prowizja wynosi 0 zł. Wysokość prowizji i opłat waha się w zależności od tego, czy jest to nowy czy stały klient.

Bank Millennium kalkulator kredytowy

Całkowity koszt kredytu bezpośrednio przed jego zaciągnięciem klient może poznać dzięki Bank Millenium raty kalkulator. Wygodny system obliczania umozliwi dokładne wyliczenie kwoty pożyczki.  Bank Millennium kontakt

  W razie powstania jakichkolwiek pytań, klienta zaprasza się skontaktować się z konsultantem banku. Infolinia jest otwarta 24h na dobę, telefon kontaktowy znajdą Państwo niżej. Jeżeli będą Państwo chcieli zapytać o raty lub o szczegółach kredytu – konsultanci banku odpowiedzą na wszystkie pytania. Koszt połączenia według stawek operatora.

  Zadzwoń do banku i zadaj wszelkie pytania!

  Ze stacjonarnego telefonu (bądź też z komórki):

  801-331-331

  Z zagranicy oraz z komórki:

  (+48)-22-598-40-40

  Jeżeli pytanie dotyczy produktów hipotecznych Banku Millenium infolinia:

  (+48)-22-598-40-60

  Zastrzeganie kart:

  Prosimy dzwonić pod numer całodobowy (+48)-22-598-41-14

  Bank Millennium historia

  Bank Millennium historia powstania zaczęła się prawie 30 lat temu – w 1989 r. Millenium to jeden z pierwszych banków Polski o kapitale prywatnym. Niedługo po powstaniu Millenium wydaje VISA – kartę płatniczą, będącą pierwszą tego typu kartą w Polsce. W tymże czasie (1991) zaczyna działalność leasingową. Od 2003 r. Bank ma nazwę Bank Millennium, misją biznesową jest dostarczanie uniwersalnych, nowoczesnych usług i produktów finansowych każdemu segmentowi klienckiemu. Bank stawia też na generowanie wzrostu wartości akcji dla swoich klientów. Jest to szósty z największych banków działających na terenie Polski pod względem ilości placówek oraz wysokości aktywów.

  Bank Millennium opinie

  Tutaj można zobaczyć opinie kredyt w Bank Millenium. Klienci, którzy skorzystali z usług i są chętni do podzielenia się doświadczeniem z innymi – również są zapraszani do pozostawainia informacji. Bank Millenium pożyczka – opinie dotyczące pożyczek również znajdą państwo tu, a w razie powstania pytań – zadawać w komentarzach.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt