10000 zł

od 2000 zł do 200000 zł

12 miesiąc

od 6 miesiąc do 120 miesiąc

1 910 zł

RRSO: 19%

BGŻ paribas online kredyt skierował swoja ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Bank ma dużo placówek w dużych i małych miastach. Wniosek o kredyt można złożyć również online. Nie jest to wcale skomplikowane i nie wymaga wychodzenia z domu. BGŻ paribas kredyt przez internet to wygodny sposób na załatwienie problemów finansowych. Bank udostępnia swoim klientom szeroką gamę produktów – konto osobiste, walutowe, kredyty samochodowe, gotówkowe i hipoteczne. W BGŻ paribas możesz również założyć kartę kredytową i skorzystać z ubezpieczenia.

BGŻ paribas kredyt

Kredyt BGŻ paribas został dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Wnioskować o kredyt można online lub w oddziale najbliższego baku. Rozpatrzenia wniosku trwa kilka godzin. W przypadku pozytywnej decyzji pieniędzy natychmiast zasila konto kredytobiorcy.

Kredyt dla bezrobotnych

Nawet osoby bezrobotne mogą wnioskować o kredyt w BGŻ paribas. Jednak klient poddaje się rzetelnej weryfikacji i sprawdzeniu w bazach dłużników. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka przez internet

Aplikować o chwilówkę można nie wychodząc z własnego mieszkania. Proces zaciągnięcia pożyczki przez Internet nie jest trudny i odbywa się przy zachowaniu minimum formalności. Klient nie musi udawać się do oddziału banku i stać w kolejkach. Złożenie wniosku jest dostępne online. Dla klientów banku uzyskania kredytu odbywa się w jeden klik.

Kredyt gotówkowy

BGŻ paribas oferuje szybkie kredyty gotówkowe. Wszystkie formalności dopełniane są internetowo, więc kredytobiorca nie musi udawać się do banku. Stałym klientom bank oferuje wygodniejsze warunki współpracy, liczne promocji i zniżki.

BGŻ paribas pożyczka

Pożyczka w BGŻ paribasu to wygodny sposób na uzyskanie wsparcia finansowego. Bank oferuje pożyczki na kwotę do 150 tys. zł na okres do 84 miesięcy. Przy korzystaniu z pożyczki klient nie będzie miał możliwości skorzystać z wakacji pożyczkowych. W przypadku wykupienia ubezpieczenia bank zapewnia niezmienność rat. Zobowiązanie można spłacić przed terminem w dowolnej chwili.

Kredyt hipoteczny

Dla wszystkich klientów banku oferowane są kredyty hipoteczne. Kwota kredytu hipotecznego waha się od 50 do 500 tys. zł. Okres spłaty – od 1 do 29 lat. Warunki udzielenie kredytu hipotecznego są łatwe i przejrzyste.

BGŻ paribas kredyt hipoteczny warunki

Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego czeka nas spotkanie z doradcą. Oprocentowanie kredytu w skali roku jest zmienne – od 3,68%. Spłata może następować w ratach równych lub malejących. Oprócz tego bank oferuje bogaty pakiet ubezpieczeń.

BGŻ paribas oprocentowanie kredytu

RRSO dla kredytów gotówkowych wynosi 10.08 %.

Przykład reprezentatywny:

 • Kwota pożyczki: 85 900 zł
 • Okres spłaty: 60 miesięcy
 • Całkowity koszt kredytu: 24 900,80 zł
 • Oprocentowanie: 6,49 %
 • Prowizja: 8 504,10 zł
 • Opłaty za konto: 0zł
 • Ubezpieczenie: 0,00
 • Całkowita kwota do zapłaty: 110 800,80 zł

BGŻ paribas kalkulator kredytowy

Kredyt BGŻ paribas kalkulator oferuję wygodną możliwość obliczyć całkowity koszt pożyczki. Za pomocą suwaków możemy dowiedzieć się całkowity koszt kredytu jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania. Wystarczy wybrać okres i kwotę kredytu. Oprócz tego BGŻ paribas raty kalkulator umożliwia dokładnie wyliczenie kwoty kredytu na raty.  BGŻ paribas kontakt

  W przypadku wątpliwości klient może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci banku dostępne są 24 h. Klient może wybrać dogodny sposób kontaktu – mail lub telefon. Koszt połączenia z BOK jest równy kosztowi połączenia lokalnego.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  BGŻ paribas infolinia: 801 321 123

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  BGŻ paribas infolinia: +48 22 134 00 00
  BGŻ paribas email: [email protected]

  BGŻ paribas historia

  BGŻ paribas powstał w wyniku fuzji dwóch banków – Banku Gospodarki Żywieniowej z Bankiem BNP Paribas.To miało miejsce w jeszcze 2015 roku.

  BGŻ paribas opinie

  Tu znajdziesz kredyt w BGŻ paribas opinie. Poniżej zapoznasz się z pożyczka w BGŻ paribas opinie zarówno stałych, jak i nowych klientów. Możesz również zostawić własną opinię.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt