10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

0 zł

RRSO: 0 %

BGZ optima online kredyt oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Aby skorzystać z usług banku wystarczy wypełnić kilka prostych kroków – skontaktować się z doradcą, wypełnić formularz i poczekać na decyzję. BGZ optima kredyt przez internet nie wymaga zbędnych formalności. Oferta kredytowa banku dopasowana jest do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Wśród produktów banku są lokaty, konta oszczędnościowe i funduszy. Niestety Bank BGZ optima nie posiada w swojej ofercie produktów kredytowych.

BGZ optima kredyt

Kredyt w BGZ optima nie jest dostępny. Ponieważ bank nie posiada w swojej ofercie produktów kredytowych. Jednak lokaty oraz konta bankowe można założyć na bardzo wygodnych warunkach. Aby zostać klientem banku, wystarczy kilka prostych kroków. Warunki współpracy z bankiem są jasne i przejrzyste.

Kredyt dla bezrobotnych

Niestety Bank BGZ optima nie posiada w swojej ofercie kredytów dla bezrobotnych.

Pożyczka przez internet

Współpraca z BGZ optima dostępna jest bez wychodzenia z domu. Wniosek o założenia konta lub lokaty można złożyć online. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Klient nie musi udawać się do placówki, wypełniać stosy dokumentów i kilka dni czekać na decyzję. Stali klienci mogą załatwić formalności w kilka minut.

Kredyt gotówkowy

Klienci banku BGZ optima mogą tylko założyć lokatę lub konto. Bank nie oferuje produktów kredytowych. Działalność banku związana jest z powiększeniem stanu oszczędności klientów.

BGZ optima pożyczka

Zarówno produkty kredytowe, jak i pożyczkowe są niedostępne w banku BGZ optima. Jednak depozyty w banku zapewniają możliwość wypłaty powierzonych kosztów, bez konieczności utraty odsetek wypracowanych.

Kredyt hipoteczny

Możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego w banku BGZ optima nie istnieje. Dla klientów banku dostępna jest tylko oferta lokaty, funduszu i konta oszczędnościowego. Więc jeśli marzysz o samochodzie, działce lub własnym mieszkaniu musisz zwrócić się do innej instytucji finansowej w celu uzyskania niezbędnego wsparcia.

BGZ optima oprocentowanie kredytu

Osoby, które cenią tradycyjne formy pomnażania pieniędzy, mogą skorzystać z oferty klasycznych terminowych lokat, których okres czasowy rozciąga się od 3 miesięcy do 2 lat. Oprocentowanie lokat:

 • Lokata Bezkarna – 3,5 %
 • Lokata Bezkompromisowa – 2,7%
 • Lokata Klasyczna – 1,4
 • Lokata Elastyczna – 1,5%

Oprócz tego klient ma możliwość założyć konto z oprocentowaniem 2,5%, fundusz z 5% lokatą oraz inne fundusze akcyjne.

BGZ optima kalkulator kredytowy

Lokatę w bank PKO można wyliczyć za pomocą elastycznego kalkulatora. Jeśli zakładach konto kalkulator dokładnie wyliczy wysokość dochodów. Jeszcze skorzystaniem z produktu finansowego dowiesz się całkowitą kwotę na koniec terminu obowiązywania umowy.  BGZ optima kontakt

  Jeśli masz pytania dotyczące produktów przez ciebie wykorzystywanych, skontaktuj się z BOK banku. Konsultanci banku dostępne są 24 h. Otrzymać dostęp do konta użytkownika można online po zalogowaniu się na profil klienta.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  BGZ optima infolinia: +48 801 280 280

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  BGZ optima infolinia: +48 22 574 37 00
  Skontaktować się z firmą można również poprzez wypełnienie formularzu na stronie.

  BGZ optima historia

  Z inicjatywy Banku BGŻ w 2011 roku na rynku finansowym pojawił się Bank BGŻ optima. Obecnie bank jest częścią grupy banku BNP Paribas, który prowadzi działalność w 75 krajach Europy i świata i zatrudnia 180 tysięcy pracowników. Podstawowym celem banku BGŻ optima jest pomnażanie oszczędności własnych klientów. Z tego powodu w ofercie instytucji znajdują się tylko konta oszczędnościowe, lokaty terminowe i dobrane inwestycyjne fundusze. Rozwiązania są proste, uczciwe i czytelne bez żadnych dodatkowych warunków i ukrytych kosztów.

  BGZ optima opinie

  Oceny klientów BGZ optima znajdziesz poniżej. Poznaj co o tym banku myślą prawdziwi klienci. Możesz również zostawić własną opinię.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt