1000 zł

od 500 zł do 5000 zł

12 miesiąc

od 12 miesiąc do 48 miesiąc

87 zł

RRSO: 8.7%

Getin Bank online kredyt to wygodny sposób na uzyskanie wsparcia finansowego. Getin Bank kredyt przez internet oferuje korzystne warunki współpracy, które dopasowane są do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Kredyt w Getinie nie należy do tanich, jednak ma inne zalety – wysoki poziom akceptowalności wniosków i szybkość podjęcia decyzji. Pod tym względem Getin Bank ma najbardziej lojalną politykę. Jeśli nie otrzymałeś kredytu w jakimś innym banku, to możesz spróbować złożyć wniosek w Getinie. Proces ubiegania się o kredyt nie wymaga dużo formalności i odbywa się w kilku prostych etapów.

Getin Bank kredyt

Kredyt w Getin Banku jest dostępny zarówno dla stałych, jak i dla nowych klientów instytucji finansowej. Wniosek o kredyt można złożyć przez Internet lub w oddziale najbliższego banku. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie banku lub skontaktować się z konsultantem telefonicznie.

Kredyt dla bezrobotnych

Getin Bank posiada w swojej ofercie kredyty dla bezrobotnych. Aby aplikować o kredyt, wystarczy posiadać dowód osobisty. Maksymalna kwota kredytu bez zaświadczeń to 19 000 zł. Okres spłaty takiego kredytu nie może przekraczać 48 miesięcy.

Pożyczka przez internet

Zawrzeć umowę pożyczki w Getin Banku można nawet przez Internet. Wystarczy wypełnić krótki wniosek. O decyzji pożyczkowej klient będzie poinformowany za pomocą sms. Więc aby zaciągnąć pożyczkę, klient nie musi wychodzić z własnego mieszkania i udawać się do oddziału banku. Wszystko odbywa się online przy zachowaniu minimum formalności.

Kredyt gotówkowy

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy klient nie musi posiadać konto w Getin Bank. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Bank sprawdza zdolność kredytową pożyczkobiorcy. W przypadku pozytywnej decyzji środki wypłacane są na konto klienta w ciągu kilku minut.

Getin Bank pożyczka

O pożyczkę w Getin Bank mogą wnioskować osoby pełnoletnie, posiadające rachunek bankowy. Maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Kwota kredytu gotówkowego nie może przekraczać 200 tys. zł. Bank zapewnia szybką decyzję kredytową i niskie oprocentowanie.

Kredyt hipoteczny

Getin Bank oferuje wygodne kredyty hipoteczne przy minimalnym wkładzie własnym. Klienci, którzy posiadają rachunek w tym banki, mogą liczyć na lepsze warunki współpracy. Oferta Getin Banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do korporacyjnych.

Getin Bank kredyt hipoteczny warunki

Bak może sfinansować 90% nieruchomości. Prowizja udzielenia kredytu wynosi 4%. Jednak oprocentowanie kredytu hipotecznego jest zmienne. Otrzymanie kredytu hipotecznego jest możliwe, jeśli zdolność kredytowa kredytobiorcy zostanie pozytywnie oceniona.

Getin Bank oprocentowanie kredytu

W przypadku kredytu gotówkowego RRSO wynosi 17,3 %. Pożyczka gotówkowa – 50 zł kosztu za każde pożyczone 1 000 zł rocznie. Okres kredytowania maksymalnie 4 lata. Oprocentowanie 0%. RRSO 9,7%. Są również darmowe kredyty, gdzie RRSO wynosi 0%. W przypadku kredytu konsolidacyjnego RRSO stanowi 15,2%

Getin Bank kalkulator kredytowy

Kredyt w Getin Bank można wyliczyć za pomocą wygodnego kalkulatora na stronie banku. Jeśli ubiegamy się o kredyt ratalny, kalkulator dokładnie wyliczy wysokość każdej miesięcznej raty. Jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania klient dowie się całkowity koszt kredytu.  Getin Bank kontakt

  W przypadku wątpliwości skontaktuj się z doradcą Getin Banku. Konsultanci instytucji dostępne są 24 h. Więc każdy klient uzyskać niezbędne informację o dowolnej porze.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  Getin Bank infolinia: 197 97

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  Getin Bank infolinia: + 48 32 604 30 01
  Getin Bank email: [email protected]

  Getin Bank historia

  Getin Bank powstał w 1990 roku z regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego. Z usług Getin Banku korzysta ponad 2,4 mln klientów. Produkty instytucji finansowej dostępne są w ponad 500 oddziałach. We wrześniu 2004 roku nastąpiła zmiana nazwy wspomnianego banku na Getin Bank. W 2004 Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi.

  Getin Bank opinie

  Oceny Getin Bank kredyt opinie znajdziesz poniżej. Poznasz co banku myślą klienci instytucji finansowej. Możesz również zostawić własną opinię.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt