10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1 793 zł

RRSO: 17.9%

Idea bank online kredyt oferuje wygodne warunki współpracy. Wśród produktów banku znajdziemy rachunki osobiste i dla przedsiębiorców, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe oraz lokaty. Idea bank kredyt przez internet udzielany jest zarówno przez internet, jak i w placówkach banku. Bank zapewnia szybkie rozpatrzenia wniosku i błyskawiczne podjęcie decyzji. W przypadku przyznania kredytu klient natychmiast dostaje środki kredytowe. Jeśli masz wątpliwości czy potrzebujesz podpowiedzi zalecany jest kontakt z konsultantem firmy, który zawsze udzieli odpowiedniej pomocy.

Idea bank kredyt

Ubiegać się kredyt można online lub w oddziale banku. Kredyt dostępny jest dla klientów prywatnych i korporacyjnych. Jest to wygodny sposób na finansowanie potrzeb codziennych.

Kredyt dla bezrobotnych

Idea bank oferuje tanie kredyty bez zaświadczeń z Urzędu Skarbowego lub ZUS. Kredyt udzielany jest bez konieczności wizyty w placówce. Kwota i okres kredytu zostały dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Pożyczka przez internet

Wnioskować o pożyczkę można z dowolnego urządzenia. Wystarczy mieć połączenie z Internetem. Kredytobiorca nie musi oddawać się do banku i stać w kolejkach. Aplikowanie o kredyt w Idea banku dostępne jest online. Decyzja podejmowana jest niezwłocznie po wypełnieniu formularzu. Automatyczny system podjęcia decyzji pozwala wnioskować o kredyt o każdej porze dnia.

Kredyt gotówkowy

Idea bank oferuje kredyty gotówkowe na kwotę od 1 do 300 tys. zł. Okres spłaty waha się od 1 do 120 miesięcy. Podczas analizy złożonego wniosku bank sprawdza zdolność kredytową klienta. Stali klienci banku mogą załatwić kredyt gotówkowy w kilka prostych etapów bez zbędnych formalności.

Idea bank pożyczka

Nie musimy mieć konta w Idea banku, żeby aplikować o pożyczkę. Jednak rzetelnym klientom oferowane są programy lojalnościowe, promocji o zniżki. Kwota i okres pożyczki może być indywidualnie dopasowana do potrzeb pożyczkobiorcy.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny w Idea banku dostępny jest zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla przedsiębiorców. Kredyt hipoteczny może być przeznaczony na zakup mieszkania, samochodu lub działki. Maksymalny okres kredytu hipotecznego wynosi 20 lat. Wysokość kredytowania hipotecznego – do 3 mln. zł.

Idea bank kredyt hipoteczny warunki

Aby aplikować o kredyt hipoteczny klient musi przede wszystkim posiadać stałe źródło dochodów. Wysokość kredytu i okres spłaty zobowiązania oblicza się indywidualnie dla każdego kredytobiorcy. W tym celu klient musi spotkać się z doradcą banku. Jeśli kredytobiorca zgodzi się na zaproponowane warunki i podpisze umowę kredytu hipotecznego, przelew gotówki na rachunek kredytobiorcy nastąpi w ciągu kilku dni.

Idea bank oprocentowanie kredytu

W ofercie banku jest t.zw. kredyt FAIR – kredyt firmowy:

 • Miesięczna rata 0 zł
 • Limit kredytu – do 500 000 zł
 • Jednorazowa prowizja 9,99%

Kredyt obrotowy udzielany jest na następujących warunkach:

 • Kwota kredytu od 5 000 do 400 tys. zł.
 • Okres spłaty – 12 miesięcy
 • Prowizja – 2,95%
 • Kredyt hipoteczny udzielany jest na okres do 20 lat. Wysokość prowizji – 4,25%.

Idea bank kalkulator kredytowy

Całkowity koszt kredytu w Idea banku wyliczysz za pomocą kalkulatora. Jeśli ubiegasz się o kredyt ratalny, dzięki elastycznym suwakom dokładnie wyliczyć wysokość każdej raty. Jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania dowiesz się całkowity koszt kredytu.  Idea bank kontakt

  Jeśli masz wątpliwości należy skontaktować się z konsultantem banku. Specjaliści instytucji finansowej są do dyspozycji klienta 24 h. W celu uzyskania informacji na temat produktów wykorzystywanych przez klienta, musi on przygotować osobisty numer przed nawiązaniem kontaktu.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  Idea bank infolinia: 801 999 111

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  Idea bank infolinia: +48 22 101 10 10
  Idea bank email: [email protected]

  Idea bank historia

  Idea bank rozpoczął działalność w 1991 roku. Podstawowym zadaniem banku była obsługa finansowa małych podmiotów gospodarczych. Obecnie bank posiada w swojej ofercie wiele produktów finansowych. Najpierw bank funkcjonował pod tytułem Polbank SA, a później jako Opel Bank. W 2010 roku nazwę banku zmieniono na Idea Bank.

  Idea bank opinie

  Oceny Idea bank kredyt opinie znajdziesz poniżej. Poznaj co o tym Polskim banku myślą inni klienci. Możesz zostawić również własną opinię.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt