10000 zł

od 1000 zł do 10000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

875 zł

RRSO: 8.7%

ING Bank oferuje szybkie i wygodne kredyty dla swoich klientów. Złożyć wniosek o kredyt można zarówno online, jak i w dowolnym oddziale banku. Bank nalicza ponad 400 placówek na terenie kraju. ING Bank online kredyt to korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego. ING Bank kredyt przez internet skierowany jest do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Na liście produktów banku znajdują się karty kredytowe, rachunki osobiste, produkty oszczędnościowe oraz lokaty. Oprócz tego ING bank oferuje kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe.

ING Bank kredyt

Kredyt w ING Bank jest łatwo dostępny. Wniosek o kredyt można złożyć online z dowolnego urządzenia. Zaciągnięcie kredytu odbywa się przy zachowaniu minimum formalności. Wystarczy wypełnić prosty formularz. Dalej następuje etap rozpatrzenia wniosku i podjęcia decyzji. Jeśli nie masz dostępu do internetu, należy udać się do placówki i spotkać się z doradcą, który udzieli klientowi niezbędnej pomocy.

Kredyt dla bezrobotnych

ING Bank umożliwia uzyskanie kredytu bez dokumentów. Kredytobiorca nie musi przedstawiać zaświadczenia o dochodach, pod warunkiem że posiada konto osobiste w ING Banku przynajmniej od 3 miesięcy, na które wpływają dochody z tytułu emerytury, renty lub innych źródeł.

Pożyczka przez internet

Aplikowania o pożyczkę przez internet jest wygodna opcja dla osób, które nie lubią stać w długich kolejkach o wypełniać stosy dokumentów. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze trafiają na konto klienta natychmiast. Jak widać, proces ubiegania się o pożyczkę online nie jest wcale skomplikowany i nie wymaga wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy

ING Bank udziela kredytów gotówkowych na kwotę od 1 tys. do 160 tys. zł. Na spłatę kredytu klient ma od 2 do 96 miesięcy. Kredytobiorca może nawet wykupić ubezpieczenie, jeśli kwota kredytu nie przekracza 100 tys. zł.

ING Bank pożyczka

Żeby uzyskać pożyczkę gotówkową w ING Banku nie musisz koniecznie mieć konto w tym banku. Jednak jeśli posiadasz rachunek osobowy w ING banku, możesz załatwić pożyczkę w jeden klik. Stałym klientom banku oferowane są liczne promocji, rabaty i zniżki.

Kredyt hipoteczny

ING Bank oferuje kredyt hipoteczny na dom, działkę, remont lub samochód. Kredyt hipoteczny w ING Banku można uzyskać nawet po jednej wizycie w oddziale banku.

ING Bank kredyt hipoteczny warunki

Załatwić formalności związane z kredytem hipotecznym można online z osobistym specjalista hipotecznym. Na podstawie wypełnionego przez kredytobiorcę formularzu bank gotuje ofertę indywidualną. Po podpisaniu umowy kredytu hipotecznego koszty zostaną przekazane na konto klienta.

ING Bank oprocentowanie kredytu

Kredyt w ING Banku jest oprocentowany od 8,8% do 10%. W przypadku kredytu na okres nie dłuższy niż 3 lata oprocentowanie pozostaje niezmienione. Bank również pobiera prowizję od zobowiązań opiewających na kwotę nie wyższą niż 60 tys. zł. W przypadku wyższych sum kredytu prowizja wynosi 0 zł. Wysokość prowizji i opłat jest uzależniona od tego, jest klient nowym czy stałym. W przypadku nowych klientów bank ustala oprocentowanie w przedziale do 5%, dla stałych klientów oprocentowania nie przekracza 4% wysokości zobowiązania.

ING Bank kalkulator kredytowy

Wygodny kredyt w ING Banku kalkulator umożliwia zapoznanie się całkowitym kosztem kredytu jeszcze przed złożeniem wniosku. W tym celu należy wybrać na suwakach interesujące parametry pożyczki. ING Bank pożyczka kalkulator udostępnia dokładne wyliczenie kwoty kredytu na raty.  ING Bank kontakt

  W przypadku powstania jakichkolwiek pytań klient może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci banku dostępne są 24 h. Koszt połączenia wg stawek operatora.

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  ING Bank infolinia: +48 (32) 357 00 691

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  ING Bank infolinia: 801 222 2221
  ING Bank email:[email protected]

  ING Bank historia

  ING Bank jest międzynarodowa instytucja finansowa, która powstała w Holandii. Pod obecnym szyldem działa od 2001 roku. Na rachunku banku ponad 4 mln klientów prywatnych i 50 tys. korporacyjnych.

  ING Bank opinie

  Tu znajdziemy kredyt w ING Bank opinie. Są to opinie prawdziwych klientów ING Banku. Zapoznaj się z ING Bank kredyt opinie przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt