10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1 793 zł

RRSO: 17.9%

mBank kredyt przez internet oferuje dodatkowe wsparcie finansowe na korzystnych warunkach. Otrzymać mBank online kredyt można szybko i bez zbędnych formalności. Wniosek o pożyczkę składany jest online. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Oprócz tego aplikowanie o kredyt w mBanku dostępne jest w najbliższej placówce. Nowoczesne oprogramowanie wykorzystywane przez mBank zapewniają bezpieczeństwo klienta i jego danych osobowych. Dla stałych klientów banku oferowane są wygodniejsze warunki współpracy. Wniosek o kredyt składany jest w kilku prostych etapów:

 • złożenia wniosku;
 • rozpatrzenia wniosku;
 • przekazanie decyzji;
 • podpisanie umowy;
 • przelew pieniędzy.

mBank kredyt

Kredyt w mBanku został dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Dogodny okres spłaty może wynosić nawet do 96 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu nie może przekraczać 180 000 zł. Elastyczne warunki umożliwia przedłużenie terminu spłaty lub wywiązania się z zobowiązania przed terminem.

Kredyt dla bezrobotnych

Jeśli wnioskujesz o kwotę do 3700 zł, bank nie wymaga potwierdzenia dochodów. Więc nawet osoby bezrobotne mogą wnioskować o kredyt w mBanku. Oferta skierowana jest zarówno do stałych, jak i nowych klientów instytucji finansowej. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka przez internet

Nie musimy udawać się do banku i stać w długich kolejkach, aby dostać zastrzyku pieniędzy. Wniosek o kredyt w mBanku można złożyć przez internet. Procedura jest ograniczona do minimum i nie wymaga wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy

mBank oferuje szybkie kredyty gotówkowe. Formalności dopełniane są online, więc klient nie musi udawać się do placówki bankowej.

mBank pożyczka

Pożyczka w mBanku to idealny sposób na błyskawiczne załatwienia problemów finansowych. Do uzyskania pożyczki będziesz potrzebował tylko dowodu osobistego, telefonu komórkowego i konta bankowego. Rozpatrzenia wniosku trwa zaledwie kilka minut. Wypłata pieniędzy na konto odbywa się natychmiastowo po uzyskaniu pozytywnej decyzcji.

Kredyt hipoteczny

mBank oferuje kredyt hipoteczny dla wszystkich klientów instytucji finansowej. Jest to wygodne rozwiązanie dla klientów, poszukujących dodatkowych środków na realizację swoich celów. Kredyt hipoteczny w mBanku udzielany jest na prostych i przejrzystych warunkach.

mBank kredyt hipoteczny warunki

Przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny kredytobiorca musi najpierw spotkać się z doradcą banku i omówić podstawowe warunki. Na podstawie wypełnionego przez klienta formularzu bank przygotuje indywidualną ofertę kredytu hipotecznego. Jeśli zgadzasz się na zaproponowane warunki, musisz podpisać umowę kredytu. Środki kredytu zostaną przekazane na konto klienta lub na konto sprzedającego.

mBank oprocentowanie kredytu

Stawki referencyjne mBanku aktualizowane są co 3 miesiące. Aktualnie obowiązujące stawki referencyjne należy sprawdzać na stronie banku.

mBank kalkulator kredytowy

Kredyt w mBanku kalkulator oferuję wygodne możliwości dla pożyczkobiorcy. Za pomocą elastycznych suwaków możesz dowiedzieć się całkowity koszt pożyczki. Wystarczy wybrać na suwakach interesy jące parametry pożyczki. mBank raty kalkulator umożłiwia dokładnie wyliczenie kwoty kredytu na raty.  mBank kontakt

  W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci mLinii dostępne są 24 h. Koszt połączenia z BOK jest równy kosztowi połączenia lokalnego. W przypadku kontaktu z telefonów komórkowych koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. Więc klient może wybrać dogodny dla niego sposób kontaktu.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  mBank infolinia: 801 300 800

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  mBank infolinia: 783 300 800 1
  mBank email: [email protected]

  mBank historia

  mBank historia powstania bierze początek w 1986 roku. Nazwa banku była Bank Rozwoju Eksportu. Obecnie jest to czwarty pod względem wysokości aktywów bank w Polsce. Od 2007 bank prowadzi działalność w trzech krajach: w Polsce, na Słowacji i w Czechach. Na rachunku mBank prawie 5,3 mln klientów.

  mBank opinie

  Tu znajdziesz kredyt w mBank opinie. Klienci korporacyjni również zostawiają mBank dla firm opinie. Poniżej zapoznasz się z pożyczka w mBanku opinie prawdziwych klientów.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt