10000 zł

od 500 zł do 200000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 120 miesiąc

920 zł

RRSO: 9.2%

T-mobile bank online kredyt to dobre rozwiązanie nagłych problemów finansowych. Bank łączy w sobie dwie oferty – bankową i telekomunikacyjną. T-mobile bank kredyt przez internet zapewnia klientom wygodę i korzystne warunki współpracy. W ofercie instytucji finansowej znajdziesz konto osobiste, walutowe i kredyty natychmiastowe. Oprócz tego klienci banku mogą korzystać z opcji przeniesienia zobowiązania z innej firmy lub banku, założyć konto oszczędnościowe lub lokatę. Dla wszystkich klientów banku dostępna jest darmowa opcja „Świnka skarbonka”, która umożliwia odkładanie pieniędzy przez 2 lata. Dostęp do rachunku klient banku ma za pośrednictwem specjalnej aplikacji na telefon.

T-mobile bank kredyt

Kredyt w T-mobile banku jest łatwy do uzyskania. Wniosek o kredyt można złożyć zarówno przez Internet, jak i w placówce banku. Ubiegania się o kredyt zaczyna się od wypełnienia prostego formularzu. Dalej następuje etap rozpatrzenia wniosku i podjęcia decyzji. W przypadku przyznania kredytu pieniędzy natychmiast trafiają na konto kredytobiorcy.

Kredyt dla bezrobotnych

Kredyt dla bezrobotnych w T-mobile banku cieszy się dużą popularnością. Podczas aplikowania i kredyt nie wymaga się zaświadczenia o dochodach. Jednak klient może być poproszony o wyciąg z konta bankowego. Oferta takiego kredytu jest dostępna dla wszystkich klientów serwisu.

Pożyczka przez internet

Ubiegać się o kredyt w T-mobile można całkiem przez Internet. Nie musimy udawać się do placówki, stać w kolejce i wypełniać zbędne dokumenty. Wystarczy złożyć wniosek online nie wychodząc z domu. Załatwienia kredytu przez internet odbywa się przy zachowaniu minimum formalności.

Kredyt gotówkowy

T-mobile oferuje kredyty gotówkowe na kwotę do 200 tys. zł. Kredyt udzielany jest bez konieczności wizyty w banku. Bank nie wymaga żadnych dokumentów, oprócz dowodu osobistego. Pieniędzy trafiają do rąk klienta w dniu złożenia wniosku.

T-mobile bank pożyczka

Pożyczka w T-mobile banku zapewnia wygodne korzystanie ze środków pożyczkowych. Aby aplikować o pożyczkę, nie musisz koniecznie posiadać konta w banku. Jednak stałym klientom T-mobile oferowane są liczne promocji i programy lojalnościowe.

Kredyt hipoteczny

Niestety T-mobile nie posiada w swojej ofercie kredytu hipotecznego. Jednak wysoka kwota kredytu gotówkowego pozwala załatwić trudne problemy finansowe. Okres spłaty pożyczki w T-mobile może wynosić do 10 lat. Więc kredyt gotówkowe jest świetną alternatywą kredytu hipotecznemu. Oprócz tego nie musimy przedstawiać zbędnych dokumentów. Proces aplikowania o kredyt jest prosty i przejrzysty.

T-mobile bank oprocentowanie kredytu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 16,93%.

Przykład reprezentatywny:

 • Całkowita kwota kredytu: 23 126 zł
 • Oprocentowanie stałe: 9,99%,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł
 • w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł
 • Ilość rat 59
 • Wysokość raty: 565,47zł.

Ostateczne warunki kredytowania są uzależnione od wiarygodności kredytowej pożyczkobiorcy oraz daty spłaty.

T-mobile bank kalkulator kredytowy

Wygodny kredyt w T-mobile kalkulator umożliwia zapoznanie się kosztem kredytu przed złożeniem wniosku. W tym celu należy wybrać na elastycznych suwakach kwotę i okres pożyczki. T-mobile pożyczka kalkulator oferuje dokładne wyliczenie kwoty kredytu ratalnego.  T-mobile bank kontakt

  W przypadku wątpliwości klient może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Przedstawiciele banku są do dyspozycji klienta 24 h. Koszt połączenia według stawek operatora.

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  T-mobile infolinia: +48 (22) 413 69 96

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  T-mobile infolinia: 602 900 000
  T-mobile email: [email protected]

  T-mobile bank historia

  T-Mobile oferuje usługi bankowe od 4 maja 2014 roku. T-mobile bank jest następcą banku Alior Sync. Bank łączy 2 oferty – telekomunikacyjną z bankową. Na współpracy uniwersalnego banku z operatorem komórkowym skorzystali klienci pierwszego podmiotu, uzyskując nowe usługi i wielu atrakcyjnych promocji.

  T-mobile bank opinie

  Tu znajdziesz kredyt w T-mobile bank opinie. Są to opinie prawdziwych klientów. Zapoznaj się z T-mobile kredyt opinie przed zaciągnięciem pożyczki.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt