10000 zł

od 500 zł do 150000 zł

12 miesiąc

od 3 miesiąc do 96 miesiąc

1 793 zł

RRSO: 17.9%

Toyota Bank jest bankiem samochodowy. Więc oczywistą grupą docelową klientów są osoby, planujące zakup samochodu Toyota. Posiadanie innej marki auta nie wyklucza klienta z korzystania z usług banku. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do kierowców, poszukujących czegoś więcej niż zwykły kredyt – oszczędzanie i ubezpieczenie samochodu. Toyota Bank online kredyt to wygodny sposób na zakup wymarzonego samochodu. Toyota Bank kredyt przez internet oferuje korzystne warunki współpracy, które zostały dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Toyota Bank kredyt

Kredyt w Toyota Bank jest dostępny zarówno dla stałych, jak i dla nowych klientów banku. Wniosek o kredyt samochodowy można złożyć przez Internet lub w oddziale najbliższego banku. Wystarczy wypełnić krótki formularz informacyjny na stronie banku lub skontaktować się z konsultantem.

Kredyt dla bezrobotnych

Niestety Toyota Bank nie posiada w swojej ofercie kredyty dla bezrobotnych. Aby aplikować o kredyt samochodowy klient przede wszystkim musi posiadać stałe źródło dochodów i przedstawić odpowiednie zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczka przez internet

Zawrzeć umowę kredytu można nawet przez Internet. Najpierw należy wypełnić wniosek na stronie banku. Potwierdzenia wniosku odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z doradcą banku. Dalej wniosek zostaje przekazany do weryfikacji. W przypadku przyznania kredytu klient zostaje poinformowany drogą telefoniczną. Umowa kredytu dostarczana jest pocztą. Więc klient nie musi wychodzić z domu i udawać się do placówki banku. Wszystko odbywa się online.

Kredyt gotówkowy

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy klient musi posiadać konto w Toyota Banku co najmniej 6 miesięcy. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Bank rzetelnie sprawdza zdolność kredytową klienta. W przypadku pozytywnej decyzji środki kredytowe wypłacane są na wspomniane konto w ciągu kilku minut.

Toyota Bank pożyczka

O pożyczkę w Toyota Bank mogą wnioskować tylko osoby, posiadające konto w banku. Maksymalny okres spłaty wynosi 60 miesięcy. Osoby, które znajduje się na liście w BIK dostaną odmowną decyzję. Do otrzymania pożyczki potrzebne są dokumenty z pracy i dowód osobisty.

Kredyt hipoteczny

Toyota bank oferuje tylko kredyty samochodowe. Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do korporacyjnych. Kredytobiorca może zaciągnąć kredyt na nowy lub używany samochód.

Toyota Bank kredyt hipoteczny warunki

Wszystkie formalności załatwiane są za pomocą dilera Toyota. Podczas zawarcia umowy klient może wybrać atrakcyjną ofertę ubezpieczenia samochodu – roczne lub wieloletnie. Dla małych przedsiębiorstw oferowane są specjalne programy. W przypadku zakupu używanego auta klient musi wpłacić 50% wartości samochodu.

Toyota Bank oprocentowanie kredytu

Przykład reprezentatywny:

 • Całkowita kwota kredytu 7000 zł
 • Całkowity koszt kredytu 1170,20 zł
 • Prowizja bankowa 350 zł
 • Odsetki 820,20 zł
 • Okres umowy 36 miesięcy,
 • Miesięczna wartość raty 226,95 zł,
 • Oprocentowanie (zmienne w skali rocznej) 7,00%
 • RRSO 10,82%
  Całkowita kwota do zapłaty 8 170,20 zł.

Toyota Bank kalkulator kredytowy

Kredyt w Toyota Bank można wyliczyć za pomocą wygodnego kalkulatora. Jeśli ubiegasz się o kredyt na raty kalkulator dokładnie wyliczy wysokość każdej raty. Jeszcze przed zaciągnięciem kredytu klient dowie się całkowitą kwotę do zapłaty.  Toyota Bank kontakt

  Jeśli masz pytania, należy skontaktować się doradcą banku. Konsultanci banku dostępne są 24 h. Więc możesz uzyskać niezbędne informacje o każdej porze.

  Kontakt z telefonów stacjonarnych i komórkowych:

  Toyota Bank infolinia: 801 900 700

  Numer kontaktowy z telefonów komórkowych:

  Toyota Bank infolinia: +48 22 488 5550
  Toyota Bank email: [email protected]

  Toyota Bank historia

  Toyota Bank istnieje na rynku finansowym kraju od 2001 r. W 2002 r. bank rozpoczął działalność w spółce Toyota Leasing Sp. z o.o. Oferta banku koncentrowała się na finansowaniu zakupu samochodów marki Toyota. Jednak w 2007 roku bank rozszerzył zakres własnych usług o konta oszczędnościowe i osobiste, lokaty, karty płatnicze, pożyczki, a także systemy obsługi online i przez telefon.

  Toyota Bank opinie

  Oceny Toyota Bank kredyt opinie znajdziesz poniżej. Poznasz co banku myślą klienci instytucji finansowej. Zostaw własną opinię.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt