Kredyt odnawialny w mBanku – jak działa oraz promocje i oferty

By: admin0 opinie

Kredyt odnawialny mBank jest jedną z najtańszych form kredytowania. W przypadku tego produktu klienta banku płaci odsetki tylko za wykorzystaną kwotę. Jest to świetna możliwość na uzyskanie niezbędnego wsparcia finansowego dla osób, które mają częste problemy finansowe. Zawsze dysponujemy dodatkowymi kosztami, gdy tego najbardziej potrzebujemy. 

Aby uzyskać mBank kredyt odnawialny, należy złożyć odpowiedni wniosek do banku. Dalej instytucja finansowa prowadzi indywidualną analizę, na podstawie której podejmuje decyzję o przyznaniu limitu kredytowego. Jeśli klient nie będzie potrzebował pieniędzy w pewnym okresie, wówczas nie ponosi on dodatkowych opłat. 

Ile wynosi prowizja za kredyt odnawialny

Dokładne dane na temat mBank prowizji za odnowienie kredytu przedstawiamy w poniższej tabeli.

Za co płacimy Wysokość opłaty
Udzielenie kredytu odnawialnego 0
Oprocentowanie nominalne 7,2%
Jeśli kwota kredytu przekracza 100 tys. PLN, płacimy prowizę 1%
Za odnowienie kredytu 3,5%

Możemy również skorzystać z opcji ubezpieczenia od wielu zdarzeń. Ta oplata stanowi ok. 0.35% od kwoty kredytu. Za sporządzenie aneksu zapłacimy 75 zł. Więcej informacji na ten temat sprawdzimy na oficjalnej stronie banku. 

Jak zmniejszyć limit kredytu odnawialnego w mBanku?

Zmniejszenie limitu kredytu odnawialnego mBank odbywa się po zalogowaniu się do profilu klienta na stronie banku. W tym celu wystarczy wejść do sekcji Wnioski, dalej nacisnąć guzik Kredyt odnawialny i wybrać preferowaną kwotę kredytu. Możemy również skontaktować się z suportem banku przez telefon. Pracownicy instytucji zawsze udzielają pomocnej konsultacji. Wszystkich klientów, którzy nie wykorzystują kredytu, bank zachęca do obniżenia limitu. Warto pamiętać, że wysokość naszego kredytu odnawialnego wpływa na zdolność kredytową. 

Jak wypowiedzieć kredyt odnawialny?

Wypowiedzenie kredytu odnawialnego mBank jest proste i nie zajmuje dużo czasu. Możemy złożyć wniosek online bez wychodzenia z domu. Nie musimy stać w długich kolejkach i wypełniać stosy dokumentów.  Możemy również skontaktować się z operatorem infolinii banku i złoć wniosek o wypowiedzenie kredytu drogą telefoniczną. Jeśli do tej pory zastanawiacie się, czy kredyt odnawialny jest Wam potrzebny, polecamy zapoznać się z kredyt odnawialny mBank opinie, aby wyjaśnić niezrozumiałe kwestie i podjąć odpowiednią decyzję. 

Zamknięcie konta i kart kredytowych oraz debetowych w mBanku 

Jeżeli z uwagi na spore atuty kredytu odnawialnego podjęliśmy decyzję o zamknięciu konta lub karty debetowej czy kredytowej w mBanku, możemy to zrobić nawet przez internet lub przez telefon. Poniżej wyjaśnimy jak to zrobić krok po kroku. 

Zamknięcie konta w mBanku

Jak zamknąć rachunek mBank? Jest to bardzo proste:

  1. Logujemy się do profilu w banku.
  2. Wybieramy sekcję Inna sprawa.
  3. Dalej klikamy przycisk Rachunki i wybieramy wypowiedzenie umowy.
  4. Wypełniamy krótki wniosek.
  5. Potwierdzamy wniosek.

Jeśli do tej pory zastanawiacie się jak zrezygnować z konta w mBanku, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją powyżej. Ten proces obejdzie się bez zbędnych komplikacji. 

Zamknięcie karty kredytowej w mBanku

Procedura rezygnacji z karty debetowej mBank również odbywa się bez zbędnych formalności. W tym celu wystarczy zadzwonić do Działu Wsparcia banku i złożyć odpowiednią dyspozycję. Konsultant instytucji bankowej przygotuje niezbędne dokumenty, udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania oraz poinformuje o dalszych krokach. 

Zrezygnować z karty kredytowej mBank możemy w ten sam sposób w dowolnej chwili. W momencie wysłania wniosku o rezygnację należy uregulować wszystkie zaległości związane z korzystaniem z karty. 

Podsumowanie

Zachęcamy do sprawdzenia więcej informacji na stronie Orionit. Serwis gromadzi aktualne informacje na temat firm pożyczkowych, instytucji bankowych i wielu innych usług finansowych. Na tym portalu znajdziemy również mBank kredyt odnawialny opinie prawdziwych klientów, którzy korzystali z tego produktu. Wygodna porównywarka na stronie serwisu pomaga podjąć odpowiednią decyzję i porównać oferty różnych instytucji finansowych. 

Podobne

Dodaj opinię

Klient wnioskował o
2 000 zł w firmie AlfaKredyt