3000

od 1000 zł do 10000 zł

13 miesięce

od 13 do 24 miesięce

4893 zł

RRSO: 63%

Aasa bank oferuje pożyczki online. Jednak w celu uzyskania pożyczki wymaga się osobiste podpisanie umowy. Dlatego pożyczka jest dostarczana do klienta przez kuriera. Pożyczka udzielana jest osobom w wieku od 20 do 80 lat. Aby dostać pożyczkę klient musi miec obywatelstwo Polski, stałe miejsce zamieszkania i ważny dowód osobisty. Oferta firmy skierowana jest do osób, które chcą spełnić swoje marzenia za pomocą dodatkowych środków. Że wzgłędu na konkurencyjne ceny pożyczka w Aasa cieszy się dużą popularnością. Pieniądze przelewane są na konto pożyczkobiorcy w następnym dniu po podpisaniu umowy pożyczki. Przez cały czas korzystania ze środków firma pozostaje w kontakcie z klientem.

Aasa kalkulator  Aasa pożyczki na raty

  Pożyczka Aasa posiada w ofercie wygodne warunki udzielenia pożyczki ratalnej. Maksymalna kwota pożyczki stanowi 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się od 18 do 24 miesięcy. Pożyczka ratalna jest korzystną opcją, gdy zaskoczyły nas nagle problemy finansowe.

  Aasa godziny pracy

  O pożyczkę w Aasa można wnioskować w trybie automatycznym. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia szybkie rozpatrzenie wniosków.

  Godziny pracy:

  pon. – pt.: 8.00 – 19.00
  W weekendy: nie pracuje

  Aasa kontakt

  Aasa kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 22 4 600 300 lub 801 40 40 40
  e-mail: [email protected]

  Skontaktować się z BOK można także za pośrednictwem formularzu na stronie serwisu.

  Aasa RRSO

  Serwis pożyczkowy nie posiada w swojej ofercie darmowych pożyczek.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki standardowej:

  Pożyczka w wysokości 5000 zł
  Okres 23 miesięcy
  RRSO 81,05%
  Rata miesięczna 373,37 zł.
  Roczna stopa (stała) 10%
  Odsetki od kwoty 514,43 zł
  Opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł
  Opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł.
  Całkowita kwota do zapłaty 8 579,43 zł

  Aasa od ilu lat

  Aasa należy do spółki Aasa Global. Spółka istnieje od 2010 roku. W Polsce Aasa działa od 2012 roku. Firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych przez internet. Aasa rozwija się nieustannie. Dlatego wprowadziła do swojej oferty również pożyczki dla przedsiębiorstw.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety Aasa nie oferuje pożyczek za darmo. Już od pierwszego pożyczania klient musi ponieść dodatkowe opłaty. Brak limitów dotyczących kwoty pierwszej pożyczki umożliwia wnioskowanie o maksymalną kwotę już za pierwszym razem.

  Druga pożyczka

  Aby ubiegać się o drugą pożyczkę w Aasa klient nie musi dopełnić zbędnych formalności. Wystarczy zalogować się do profilu klienta i wybrać parametry pożyczki. Stali klienci mogą to zrobić w kilka prostych kliknięć. Natychmiast po przyznaniu pożyczki realizuje się przelew na rachunek pożyczkobiorcy. Jest to wygodna możliwość, kiedy potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka dostępna jest dopiero po spłacie poprzedniej. Firma nie oferuje możliwości zaciągnięcia kilku pożyczek jednocześnie. Nieterminowa spłata poprzedniego zobowiązania powoduje odmówienie następnej chwilówki. Rzetelnym klientom serwisu oferowane są lepsze warunki współpracy, liczne promocji i programy rabatowe.

  Opóźnienie w spłacie

  Zwrot pożyczki odbywa się poprzez dokonanie przelewu na rachunek firmy. Brak wpłaty na czas powoduje negatywne skutki. Dane o zadłużeniu zostają przekazane do baz lub rejestrów dłużników. Oprócz tego pożyczkobiorca musi uiszczać dodatkowe opłaty. W celu uniknięcia wspomnianych konsekwencji zalecany jest kontakt się z pożyczkobiorcą, który pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

  Przedłużenie pożyczki

  Niestety firma nie posiada w swojej ofercie opcji przedłużenia spłaty. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie firma jest otwarta na ustalenie dogodnych warunków wywiązania się z zobowiązania. Każdy pożyczkobiorca może skontaktować się z BOK i ustalić nowy harmonogram spłaty.

  Aasa opinie

  Podstawą korzystnego zaciągnięcia pożyczki na raty jest sprawdzenie opinii klientów. Dzięki prawdziwej ocenie zarówno stałych, jak i nowych klientów każdy pożyczkobiorca może przekonać się jak wygląda współpraca z Aasa.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt