3000

od 1000 zł do 10000 zł

12 miesięce

od 3 do 24 miesięce

4797 zł

RRSO: 53%

Efino bank oferuje pożyczki ratalne online. W ramach proponowanej oferty firma oferuje wygodne warunki pożyczania i elastyczne kwoty pożyczki, które są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Szczegóły pożyczania odnajdziemy na stronie serwisu, gdzie za pomocą suwaków można wyliczyć całkowity koszt pożyczki. Aplikując o pożyczkę w Efino rozsądnie, klient nie będzie musiał zrezygnować z wymarzonych planów. Aby ubiegać się o pożyczkę na raty w Efino, wystarczy spełnić kilka prostych wymagań. Przede wszystkim klient musi posiadać obywatelstwo Polski i stałe miejsce zamieszkania. Pożyczka udzielana jest osobom w wieku od 21 lat. Oprócz tego Efino sprawdza swoich klientów w bazach i rejestrach dłużników.

Efino kalkulator  Efino pożyczki na raty

  Efino oferuje wygodne warunki pożyczki na raty. Wysokość pożyczki stanowi 10 000 zł. Maksymalny okres korzystania ze środków stanowi 24 miesiące.

  Efino godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę można o dowolnej porze dnia lub nocy. Automatyczny system i nowoczesne oprogramowania pozwalają natychmiast otrzymać decyzję pożyczkową.

  Godziny pracy:

  Pn.-Pt. 08:00-22:00
  Sob.-Nd 09:00-18:00

  Efino kontakt

  Efino windykacja kontakt:

  Telefon: +22 388 66 34

  Efino kontakt telefoniczny:

  Infolinia: +22 388 66 33
  E-mail: [email protected]

  Skontaktować się z pożyczkodawcą można także za pomocą formularzu na stronie serwisu.

  Efino RRSO

  Pożyczki darmowa w Efino jest niedostępna.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki standardowej:

  Całkowita kwota pożyczki – 5000 zł
  Okres spłaty – 12 miesięcy
  Prowizja – 54,4%
  Odsetki w skali roku – 10%
  Wartość prowizji – 2720 zł
  Wartość odsetek – 274,16 zł
  Całkowita kwota do zapłaty – 7994,16 zł
  RRSO – 154%

  Efino od ilu lat

  Właścicielem marki Efino jest spółka MDP Finance, której siedziba znajduje się w Warszawie. Na rynku finansowym RP spółka działa od 2013 roku. Efino to rozszerzenie oferty pożyczek na raty, które są łatwiejsze do uzyskania.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma nie oferuje pożyczek za darmo. Ubiegając się o pożyczkę po raz pierwszy, klient musi liczyć się z dodatkowymi opłatami. Żeby sprawdzić koszt pożyczki, należy skorzystać z elastycznych suwaków na stronie pożyczkodawcy.

  Druga pożyczka

  Przy drugiej pożyczce klient nie musi ponownie rejestrować się stronie internetowej serwisu i wypełniać formularzu. Wniosek o pożyczkę można złożyć za pomocą profilu klienta. Wystarczy wybrać interesujące parametry pożyczki. Terminowa spłata poprzedniego zobowiązania sprawia, że druga pożyczka jest udzielana natychmiast bez zbędnych formalności. Aby uzyskać dodatkowe koszty, wystarczy kilka prostych kliknięć.

  Kolejna pożyczka

  O kolejną pożyczkę na stronie Efino można aplikować od razu po spłacie poprzedniej. Brak terminowej spłaty poprzednich pożyczek jest powodem do odmówienia kolejnej. Stałym klientom firmy oferowane są wygodne warunki korzystania z pożyczki, liczne promocji i rabaty.

  Opóźnienie w spłacie

  Brak lub opóźnienie w spłacie pożyczki powoduje powstanie negatywnych skutków, w tym naliczenie dodatkowych opłat i przekazanie danych o zadłużeniu do baz dłużników. W celu uniknięcia negatywnych konsekwencji i wywiązania się z kłopotów finansowych zalecany jest kontakt z pożyczkodawcą.

  Przedłużenie pożyczki

  Pożyczkodawca rozumie, że w życiu klienta trafiają się problemy finansowe i pożyczkobiorca nie zawsze będzie w stanie spłacić zobowiązanie na czas. Dlatego Efino posiada w swojej ofercie możliwość przedłużenia okresu spłaty. Okres przedłużenia nie może przekraczać 30 dni. Opcja przedłużenia jest płatna. Kwota za aktywowanie przedłużenia uzależniona jest od wysokości pożyczki i terminu przedłużenia. Jeśli nie masz środków dla opłaty tej opcji, niezwłocznie skontaktuj się z przedstawicielem firmy w celu znalezienia dogodnego rozwiązania.

  Efino opinie

  Umieszczone poniżej opinie prawdziwych klientów Efino mogą stać się ważnym kryterium oceny firmy. Ma to również istotne znaczenie przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki ratalnej.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt