3000

od 2000 zł do 7000 zł

12 miesięce

od 6 do 30 miesięce

4 814 zł

RRSO: 55%

Ekredycik bank jest nową marką znanej firmy SMS kredyt. Firma udziela pożyczek przez sms. Klient podaje się weryfikacji również za pomocą sms. Cały proces wnioskowania o kredyt odbywa się online. Pieniądze przelewane są na konto podane we wniosku. Chociaż kwota pożyczki jest niska, daje jednak realne do spłaty raty. Jest to wygodny i szybki sposób na zasilenie konta o niezbędną gotówkę. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich klientów, potrzebujących wsparcia finansowego. Ubiegać się o pożyczkę ratalną mogą osoby w wieku od 25 do 80 lat. Do złożenia wniosku potrzebny jest dowód osobisty i stałe źródło dochodów. Po otrzymaniu przelewy firma wysyła na adres pożyczkobiorcy umowę, którą należy podpisać i wysłać z powrotem. Ze względu na małe konkurencje na rynku pożyczek ratalnych oferta firmy jest bardzo atrakcyjna.

Ekredycik kalkulator  Ekredycik pożyczki na raty

  W swojej ofercie serwis Ekredycik posiada pożyczki na raty. Firma udziela chwilówek w wysokości do 7 000 zł na okres do 30 miesięcy. Nowym klientom dostępna jest kwota 1000 zł.

  Ekredycik godziny pracy

  Wniosek o pożyczkę można składać w dowolnym momencie. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:

  od 8:00 do 18:00,
  w soboty i w niedziele:
  nie pracuje

  Podczas świąt ustalane są indywidualne godziny pracy.

  Ekredycik kontakt

  Ekredycik kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 71 719 33 13

  Skontaktować się z konsultantem firmy można również przez formularz na stronie serwisu.

  Ekredycik RRSO

  Niestety firma nie oferuje pożyczkę darmowych z RRSO 0%. Dla kwoty pożyczki w wysokości 4 000 zł na okres 30 miesięcy i spłacanej w równych ratach oprocentowanie stałe wynosi 10% rocznie. Kwota raty stanowi 284,52 zł. Całkowity koszt pożyczki to 4535,15 zł. Opłata operacyjna – 4 000 zł, odsetki – 535,15 zł. Całkowita kwota do spłaty na koniec terminu – 8535,15 zł. RRSO dla takiej pożyczki wynosi 97,01%

  Ekredycik od ilu lat

  Firmy Ekredycik działają na rynku finansowym od 2007 roku. Od 2011 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to firma całkowicie polska. Siedzibę Ekredycik znajduje się we Wrocławiu.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma nie posiada w swojej ofercie pożyczki promocyjnej. Pierwsza pożyczka wiąże się z dodatkowymi kosztami. Kwota pierwszej pożyczki nie może przekraczać 1000 zł.

  Druga pożyczka

  Ubiegając się o drugą pożyczkę, nie musimy wypęłniać formularzu rejestracyjnego i dokonywać weryfikacji konta bankowego. Wystarczy zalogować się do profilu klienta na stronie serwisu i wybrać interesujące parametry chwilówki. Kwota drugiej pożyczki jest większa od poprzedniej w przypadku terminowego wywiązania się z zobowiązania. Jednak maksymalna suma drugiej pożyczki nie może przekraczać 3000 zł.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka udzielana jest od razu po spłaceniu poprzedniej. Firma nie udostępnia swoim klientom opcji zaciągnięcia kilka pożyczkę jednocześnie. Przy każdym kolejnym zobowiązani limit pożyczki wzrasta.

  Opóźnienie w spłacie

  Jeśli spóźniamy się z wypłatą należności, należy skontaktować się z BOK serwisu. W przypadku braku kontaktu firma pożyczkowa uruchamia działania windykacyjne, co wiąże ze sobą naliczenie dodatkowych opłat za opóźnienie w spłacie. Oprócz odsetek za zwłokę na klienta czekają inne negatywne skutki w tym przekazanie danych do baz dłużników.

  Przedłużenie pożyczki

  Niestetu opcja przedłużenia zobowiązania nie jest przewidziana w ofercie firmy Ekredycik. Jednak klient może zmienić dzień spłaty raty. W tym celu należy kontaktować się z konsultantami firmy. Wniosek o odroczenie terminu spłaty rozpatrywany jest indywidualnie. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany daty spłaty zobowiązania.

  Ekredycik opinie

  Firma zdobyła zaufanie wielu klientów. Obecnie serwis cieszy się dużą popularnością. Poniżej możesz zapoznać się z opiniami prawdziwych pożyczkobiorców.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt