3000

od 1000 zł do 10000 zł

13 miesięce

od 13 do 24 miesięce

4892 zł

RRSO: 63%

Gotówka Natychmiast bank oferuje pożyczki na raty online. Wniosek o pożyczkę może być składany 24 godziny na dobę. Po pozytywnej ocenie złożonego wniosku i podpisaniu umowy pożyczka przelewana jest na konto klienta w ciągu kilku minut. Oferta pożyczkowa skierowana jest do osób w wieku od 25 do 80 lat, które na stałe mieszkają w Polsce, posiadają rachunek bankowy i nie widnieją w rejestrach dłużników. Gotówka Natychmiast oferuje korzystne warunki współpracy. Jest to wygodna możliwość wywiązać się z problemów finansowych. Przejrzyste i jasne zasady wnioskowania o pożyczkę na raty umożliwiają szybkie otrzymania wsparcia finansowego.

Gotówka Natychmiast kalkulator  Gotówka Natychmiast pożyczki na raty

  Gotówka Natychmiast oferuje dogodne warunki pożyczki ratalnej. Wysokość pożyczki wynosi 10 000 zł. Maksymalny okres korzystania ze środków pożyczkowych stanowi 24 miesiące.

  Gotówka Natychmiast godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę można w dowolnym momencie. Jednak wniosek rozpatrywany jest w godzinach pracy BOK.

  Godziny pracy:

  Pn-Pt: 09:00-19:00
  W weekendy: nie czynne

  Gotówka Natychmiast kontakt

  Gotówka Natychmiast kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 801 40 40 40

  Skontaktować się z pożyczkodawcą można również za pomocą formularzu informacyjnego na stronie serwisu.

  Gotówka Natychmiast RRSO

  Pożyczki promocyjna jest nieobecna w ofercie firmy.

  Przykład oprocentowania dla pożyczki zwykłej:

  Wysokość pożyczki – 5000 zł
  Okres – 23 miesięcy
  RSSO wynosi 81,05%
  Rata miesięczna – 373,37 zł
  Roczna stopa oprocentowania (stała) 10%
  Odsetki od kwoty – 514,43 zł
  Opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł
  Opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł
  Całkowita kwota do zapłaty – 8 579,43 zł

  Gotówka Natychmiast od ilu lat

  Marka Gotówka Natychmiast istnieje na rynku finansowym od niedawna, jednak stoi za nią znany pożyczkodawca, oferujący usługi poza granicami kraju. Gotówka Natychmiast należy do spółki Aasa Polska, która funkcjonuje od 2010 roku i specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma nie posiada w swojej ofercie pożyczki za darmo. Więc ubiegając się o pożyczkę po raz pierwszy, klient już musi liczyć się z opłatami. Żeby sprawdzić wysokość kosztów, należy skorzystać z wygodnych suwaków na stronie pożyczkodawcy.

  Druga pożyczka

  Aplikując o pożyczkę po raz drugi, nie musisz ponownie rejestrować się stronie i wypełniać formularz informacyjny. Wniosek można złożyć przez osobisty profil klienta. Wystarczy wybrać okres i kwotę pożyczki. Jeśli klient terminowo spłacił poprzednie zobowiązanie, druga pożyczka zasila konto pożyczkobiorcy błyskawicznie. Wystarczy kilka prostych kliknięć, aby uzyskać dodatkowe koszty.

  Kolejna pożyczka

  O kolejną pożyczkę na stronie Gotówka Natychmiast można aplikować dopiero po spłacie poprzedniej. Nieterminowa spłata poprzednich zobowiązań może być podstawa do odmówienia kolejnej pożyczki. Rzetelnym klientom serwisu oferowane są wygodniejsze warunki korzystania z pożyczki.

  Opóźnienie w spłacie

  Brak spłaty pożyczki w ustalonym terminie powoduje negatywne skutki. Po pierwsze, kwota zobowiązania się wzrasta. Oprócz tego, dane o zadłużeniu zostają przekazane do baz dłużników. W celu uniknięcia takich konsekwencji i załatwienia kłopotów zalecany jest kontakt z pożyczkodawcą.

  Przedłużenie pożyczki

  Niestety Gotówka Natychmiast nie posiada w swojej ofercie opcji przedłużenia spłaty. Jednak firma zdaje sobie sprawę, że w życiu trafiają się różne sytuacji i klient nie zawsze będzie w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Dlatego pożyczkobiorca ma możliwość przesunięcia okresu spłaty raty. W tym celu musi on skontaktować się z konsultantem firmy, który ustali nowe warunki zwrotu pożyczki.

  Gotówka Natychmiast opinie

  Poniżej poznasz opinie prawdziwych klientów Gotówka Natychmiast. Jest to korzystna możliwość przed podjęciem ważnej decyzji o zaciągnięciu pożyczki.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt