3000

od 800 zł do 15000 zł

12 miesięce

od 3 do 36 miesięce

4809 zł

RRSO: 54%

Hapi Pożyczki bank to firma pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych. Klienci mogą spłacać zobowiązania stopniowo na wygodnych i przejrzystych warunkach. Oferta firmy jest dość elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów. Serwis deklaruje indywidualne podejście do każdego klienta. Po złożeniu wniosku pożyczkobiorca może liczyć na szybkie rozpatrzenie. W ciągu kilku minut dostaniemy odpowiedź. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze przekazywane są na konto wnioskodawcy natychmiast. Jest to korzystna opcja, kiedy nagle zaskoczyły nas problemy finansowe. O pożyczkę może wnioskować obywatel RP, który ukończył 18 lat. Firma nie określa górnej granicy wieku. Więc nawet emeryci mogą skorzystać z usług serwisu i uzyskać niezbędne wsparcie finansowe.

Hapi Pożyczki kalkulator  Hapi Pożyczki pożyczki na raty

  W swojej ofercie instytucja finansowa Hapi Pożyczki posiada pożyczki ratalne. Firma udziela pożyczek na kwotę od 800 zł do 15 000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się od 3 do 36 miesięcy. Ta opcja jest bardzo wygodna w przypadku długotrwałych problemów finansowych.

  Hapi Pożyczki godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę na stronie serwisu można w każdym momencie. Automatyczny system podjęcia decyzji umożliwia natychmiastowe rozpatrzenie wniosków. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:

  od 8:00 do 20:00
  w soboty i w niedziele:
  od 9:00 do 17:00

  Hapi Pożyczki pl kontakt

  Hapi Pożyczki kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 22 395 85 87
  e-mail: [email protected]

  Skontaktować się z BOK można również przez formularz na stronie serwisu. Zapytania klientów zostaje rozpatrzone w trybie priorytetowym.

  Hapi Pożyczki RRSO

  Niestety firma nie oferuje pożyczek darmowych z RRSO 0%.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki zwykłej:

  Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł
  Łączna kwota odsetek – 242,30 zł
  Prowizja – 2 084,40 zł
  Oprocentowania – 10%
  Czas obowiązywania umowy pożyczki – 18 miesięcy
  Wysokość rat miesięcznych – 296,30 zł
  Całkowita kwota do zapłaty– 5 326,70 zł
  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 122,57%
  Całkowity koszt pożyczki – 2 326,70 zł

  Hapi Pożyczki od ilu lat

  Firma IPF Polska powstała w 2009 r. Od grudnia 2014 roku oferuje pożyczki pod tytułem Hapi Pożyczki. Firma oferuje swoje usługi w 8 krajach UE.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma Hapi Pożyczki nie oferuje swoim klientom pożyczki darmowej. Pierwsza pożyczka wiąże się już z dodatkowymi opłatami. Jednak firma nie ustała limitu dla pierwszej pożyczki. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o 15 000 zł.

  Druga pożyczka

  Aplikując o drugą pożyczkę, klient nie musi wypęłniać formularzu rejestracyjnego i weryfikować konto bankowe. Należy tylko zalogować się do profilu klienta i wybrać okres i kwotę chwilówki. Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki pożyczkobiorca może dowiedzieć się całkowity koszt pożyczki za pomocą elastycznych suwaków. Kwota drugiej pożyczki może być większa od poprzedniej w przypadku terminowego wywiązania się z zobowiązania.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka może być udzielona od razu po spłacie poprzedniego zobowiązania. Firma nie umożliwia zaciągnięcie kilku pożyczek jednocześnie. Zaciągnięcie kolejnej pożyczki odbywa się w 5 minut. Przelew pieniędzy na rachunek klienta realizuje się błyskawicznie.

  Opóźnienie w spłacie

  Jeśli spóźniamy się ze spłatą zobowiązania, należy skontaktować się z konsultantem serwisu. W przypadku braku takiego kontaktu firma pożyczkowa może uruchomić działania windykacyjne, co wiąże ze sobą dodatkowe opłaty. Oprócz dodatkowych kosztów na dłużnika przekazanie danych do baz dłużników.

  Przedłużenie pożyczki

  Serwis uwzględnia sytuacji niespodziewane. Dlatego klientom oferowane są wakacji pożyczkowe. Pożyczkobiorca może przesunąć termin spłaty w przypadku braku możliwości wywiązania się zobowiązania w terminie. Taka opcja jest dostępna dla osób, które zaciągnęły pożyczkę przynajmniej na 7 miesięcy. Kwota pożyczki nie ma tu żadnego znaczenia. Termin spłaty może być przesunięty kilka razy.

  Hapi Pożyczki opinie

  Obecnie serwis cieszy się dużą popularnością. Za krótki czas działania na polskim rynku finansowym serwisu zdobył zaufanie wielu klientów. Poniżej możesz zapoznać się z opiniami prawdziwych klientów instytucji lub zostawić swoją opinię.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt