3000

od 1500 zł do 10000 zł

12 miesięce

od 6 do 25 miesięce

3836 zł

RRSO: 27%

Monedo Now bank udziela pożyczek ratalnych online. Aplikowania o pożyczkę jest bardzo proste. Najpierw należy zarejestrować się na stronie serwisu i określić parametry pożyczki. Nie musisz dokonywać przelewu w celu weryfikacji rachunku. Wystarczy połączyć się ze swoim bankiem za pomocą specjalnej aplikacji. Wykorzystując bezpiecznie rozwiązanie, wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest bardzo szybko. Oferta serwisu została dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Do zaciągnięcia pożyczki wystarczy przygotować jedynie dowód osobisty. Potrzebny również jest telefon komórkowy. O pożyczkę w Monedo Now może wnioskować każdy pełnoletni obywatel Polski.

Monedo Now kalkulator  Monedo Now pożyczki na raty

  Monedo Now oferuje klientom pożyczki ratalne. Serwis udziela pożyczek na kwotę od 1500 zł do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania może stanowić maksymalnie 24 miesięcy. Pożyczkobiorca może samodzielnie wybrać okres spłaty zobowiązania. Opcja pożyczki na raty jest bardzo korzystna w przypadku długotrwałych problemów. Serwis oferuje również pożyczki niskokwotowe na kwotę do 3000 zł i okres do 3 miesięcy.

  Monedo Now godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę na raty można w dowolnym momencie. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia natychmiastowe rozpatrzenie wniosków. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach:

  od 8:00 do 20:00
  w soboty i w niedziele:
  nie czynne

  Monedo Now pl kontakt

  Monedo Now kontakt telefoniczny

  Infolinia 12 881 12 09
  e-mail: [email protected]

  Monedo Now RRSO

  Niestety Monedo Now nie oferuje pożyczek za darmo z RRSO 0%.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki standardowej:

  Kwota pożyczki: 3580 zł
  Odsetki: 678 zł
  Prowizja: 2614 zł
  Razem: 6873 zł
  Oprocentowanie stałe: 6,3%
  RRSO średnia: 108%
  Okres: 23 miesięcy

  Monedo Now od ilu lat

  Monedo Now to kolejny produkt grupy Kreditech. Firma powstała dopiero w 2015 roku, jednak już zyskała już wielu zwolenników w Polsce.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety Monedo Now nie oferuje klientom darmowej pożyczki. Przy pierwszej pożyczce klient musi liczyć się z dodatkowymi opłatami. Jednak serwis nie określa limitu pierwszej pożyczki. Za pierwszym razem klient może wnioskować o 10 000 zł.

  Druga pożyczka

  Aplikując o drugą pożyczkę klient nie musi wypęłniać formularzu rejestracyjnego. Wystarczy zalogować się do konta klienta i wybrać parametry chwilówki. Klient może wnioskować o pożyczkę przez sms lub za pomocą aplikacji mobilnej na telefon. Kwota drugiej i kolejnej pożyczki zwykle jest większa w przypadku terminowej spłaty poprzedniego zobowiązania.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka udzielana jest dopiero po spłacie poprzedniej. Firma nie udostępnia zaciągnięcie kilku pożyczek jednocześnie. Aplikowania o kolejną pożyczkę odbywa się w kilka minut. Przelew środków gotówkowych na rachunek klienta realizuje się natychmiastowo. Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki klient może sprawdzić całkowity koszt zobowiązania za pomocą wygodnych suwaków.

  Opóźnienie w spłacie

  Informacja o spłacie pożyczki znajduje się na profilu klienta. Klient może ustalić opcje opłat cyklicznych. W przypadku braku możliwości spłaty na czas, należy skontaktować się z konsultantem firmy Braku kontaktu ze strony klienta może powodować uruchomienie działań windykacyjnych. Takie działania wiążą ze sobą dodatkowe koszty. Oprócz tego dane o zadłużeniu zostaną przekazanie baz dłużników.

  Przedłużenie pożyczki

  Niestety serwis nie udostępnia opcji przedłużenia pożyczki. Gdy warunki spłaty zostały już ustalone, nie możemy ich modyfikować. Musimy spłacić zobowiązanie zgodnie z ustalonymi warunkami.

  Monedo Now opinie

  Obecnie firma cieszy się popularnością zarówno wśród stałych, jak i wśród nowych klientów. Za krótki okres działania na polskim rynku pożyczkowym serwisu zdobył zaufanie wielu pożyczkobiorców. Poniżej zapoznasz się z opiniami klientów instytucji finansowej. Możesz również zostawić własną opinię.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt