3000

od 1000 zł do 5000 zł

12 miesięce

od 6 do 36 miesięce

4724 zł

RRSO: 57%

Pożyczka GO bank oferuje wygodne warunki współpracy. Serwisu specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Klient może spokojnie dopasować wysokość rat do możliwości własnego budżetu domowego. Formalności związane ze złożeniem wniosku są uproszczone do minimum. Do zaciągnięcia pożyczki potrzebny jest dowód osobisty i numer konta bankowego. Firma prowadzi rzetelną analizę zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. W przypadku obecności negatywnego wpisu w bazach dłużników pożyczka zostanie odmówiona. Krótki okres oczekiwania na decyzję i błyskawiczny przelew pieniędzy sprawia, że proces ubiegania się o pożyczkę nie jest wcale skomplikowany.

Pożyczka GO kalkulator  Pożyczka GO pożyczki na raty

  Pożyczka GO posiada w swojej ofercie korzystne warunki udzielenia pożyczki na raty. Maksymalna wysokość pożyczki stanowi 5000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się od 6 do 36 miesięcy. Pożyczka ratalna jest dobra opcja wywiązania się z długotrwałych problemów finansowych bez obciążenia budżetu domowego.

  Pożyczka GO godziny pracy

  Pożyczka jest dostępna w trybie automatycznym. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia natychmiastowe rozpatrzenie wniosków o pożyczkę.

  Godziny pracy:

  pon. – nd.: 9.00 – 19.00
  W weekendy: nie pracuje

  Pożyczka GO pl kontakt

  Pożyczka GO kontakt telefoniczny:

  Infolinia: (22) 3 76 00 76
  e-mail: [email protected]

  Skontaktować się z BOK można również za pośrednictwem formularzu na stronie serwisu.

  Pożyczka GO RRSO

  Firma nie posiada w swojej ofercie pożyczek darmowych, gdzie RRSO wynosi 0%.

  Przykład dla pożyczki standardowej:

  RRSO – 112,30%
  Całkowita kwota kredyt – 1500 zł
  Całkowita kwota do zapłaty 2581,37 zł,
  Oprocentowanie stałe 10,00%
  Całkowity koszt pożyczki 1081,37 zł, w tym:

  • opłata przygotowawcza (jednorazowa) – 420,00 zł
  • omiesięczna opłata administracyjna (comiesięczna) – 30,00 zł

  Lącznie – 540 zł
  Odsetki – 121,37 zł
  Okres umowy – 18 miesięcy
  Wysokość raty – 143,42 zł

  Pożyczka GO od ilu lat

  Pożyczka Go swoją rozpoczęła działalność dopiero w październiku 2017 roku. Za tą platformą stoi spółka Vippo, którą zapewne dobrze znają klienci rynku pożyczkowego. Vippo także oferuje pożyczki pod swoją marką, a Pożyczka Go to kolejnym projektem spółki.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety Pożyczka Go nie oferuje pożyczek darmowych. Już od zaciągnięcia pierwszej pożyczki klient musi liczyć się z dodatkowymi opłatami. Brak limitów umożliwia wnioskowanie o największą kwotę pożyczki już za pierwszym razem.

  Druga pożyczka

  Aby ubiegać się o drugą pożyczkę klient nie musi dopełnić formalności. Wystarczy zalogować się do konta osobistego na stronie serwisu i w kilka kliknięć załatwić pożyczkę. Natychmiast po podjęciu decyzji realizuje się przelew na konto pożyczkobiorcy. Jest to wygodna opcja, kiedy nagłe potrzebujemy wsparcia finansowego.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka dostępna jest dla pożyczkobiorcy dopiero po spłacie poprzedniej. Aktualnie można posiadać tylko jedno aktywne zobowiązanie. Nieterminowa spłata poprzednie pożyczki powoduje odmówienie kolejnej chwilówki. Rzetelnym klientom oferowane są lepsze warunki współpracy i liczne promocji.

  Opóźnienie w spłacie

  Zwrot pożyczki odbywa się przelewem na rachunek pożyczkodawcy. Brak wpłaty powoduje negatywne konsekwencje. Dane o zadłużeniu mogą być przekazane do baz dłużników. Oprócz tego dłużnik musi liczyć się z dodatkowymi opłatami. W celu uniknięcia wspomnianych konsekwencji należy skontaktować się z pożyczkobiorcą i wspólnie znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

  Przedłużenie pożyczki

  Firma nie posiada w swojej ofercie opcji przedłużenia spłaty. Pożyczkę należy spłacić w terminie, w przypadku spóźnienia się, serwis nalicza odsetki za zwłokę. Jeśli w trakcie trwania umowy klient zorientuje się, że zwrot kosztów na czas będzie niemożliwy, zalecany jest kontakt z BOK Pożyczka Go. W porozumieniu z firmą pożyczkową na pewno uda się znaleźć wygodne dla obu stron wyjście z tej sytuacji.

  Pożyczka GO opinie

  Podstawą bezpiecznego zaciągnięcia pożyczki jest sprawdzenie opinii klientów o danej formie. Dzięki temu każdy pożyczkobiorca przekona się jak wygląda współpraca z firmą w oczach innych i ocenić, czy na pewno jest to odpowiednia oferta.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt