3000

od 1000 zł do 25000 zł

12 miesięce

od 4 do 48 miesięce

4815 zł

RRSO: 56%

Natychmiastowe pożyczki pozabankowe na świetnych warunkach oferuje Profi Credit. Chwilówki Profi Credit online są dostępne dla każdego klienta. Żeby zaciągnąć pożyczkę należy wprowadzić niektóre podstawowe dane przez formularz elektroniczny, wpisać kwotę pożyczki i wysłać te informacje. Następnie oddzwoni konsultant firmy i powiadomi o kolejnych krokach. Profi Credit umożliwia wypożyczenie do 25 000 zł! Zostawiasz dane – dostajesz pieniądze. Wszystko bardzo łatwo! Formalności są ograniczone – potrzebne są tylko nieliczne niezbędne dokumenty.

Profi Credit kalkulator  Profi Credit pożyczki na raty

  Klienci Profi Credit, zaciągając pożyczkę, mogą liczyć na szybką i jakościową obsługę i ochrone budżetu klienckiego. Profi Credit rozłożenie na raty odbywa się w dopasowaniu do możliwości płatniczych klienta! Poza tym spłacanie rat na czas buduje zaufanie do klienta – i każda kolejna pożyczka może być udzielona na coraz lepszych warunkach! Pożyczenie jest możliwe nawet do 36 miesięcy, a raty naprawdę nie są wysokie. Firma jest elastyczna – w razie chwilowych problemów finansowych są możliwości odroczenia terminu spłaty lub obniżenia rat o połowę! Maksymalny odsetek – 10%.

  Profi Credit godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę można o dowolnej porze dnia lub nocy bez przerw na week-endy lub święta. Dzięki automatycznemu systemowi otrzymać decyzję o udzieleniu pożyczki można otrzymać natychmiastowo.

  Godziny pracy konsultanta:

  • Poniedziałek 7:00-19:00
  • Wtorek 7:00-19:00
  • Środa 7:00-19:00
  • Czwartek 7:00-19:00
  • Piątek 7:00-19:00

  Profi Credit kontakt

  Skontaktować się z firmą Profi Credit można na kilka sposobów:

  • Zostaw kontakt – a oddzwoni do Ciebie konsultant
  • Przyjdź osobiście do biura. Adres: ul. Browarna 243-300 Bielsko Biała.

  e-mail: [email protected]
  telefon: 33 496 00 68

  • Zadzwoń! Infolinia: 801 805 806
  • Działaj poprzez elektroniczny system pożyczkowy: Panel klienta. Zaloguj się i bądź na bieżąco.

  Profi Credit windykacja kontakt:

  Telefon: +48 33 496 00 68

  Profi Credit kontakt telefoniczny:

  Profi Credit Infolinia:

  +48 801 805 806
  +48 33 496 00 68

  Profi Credit RRSO

  Dla demonstracji przyprowadzamy przykład:

  Pełna kwota pożyczki – 5 000 zł
  RSO wynosi 9,80%
  Kosztem pożyczki będą 6 592 PLN (w tej sytuacji prowizja wynosi 3 971 zł, a pozostała część kwoty – to oprocentowanie)
  RRSO pożyczki wynosi 89,93%;
  Termin spłaty: 3 lata
  Do zapłaty ogólnie – 11 592 zł.

  Profi Credit od ilu lat

  Profi Credit jest częścią Profireal Group. Firma prowadzi działalność w wielu krajach. Profi Credit od ilu lat – w Polsce firma istnieje od 2004 roku. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych fachowców.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma nie udziela pożyczek za darmo, natomiast przewiduje się ulepszenie warunków pożyczkowania z każdą kolejną pożyczką. W celu sprawdzenia kosztu pożyczki, skorzystaj z elastycznych suwaków na stronie pożyczkodawcy.

  Druga pożyczka

  W sytuacji, jeśli poprzednia pożyczka została w terminie i w całości spłacona, nie ma przeciwwskazań dla zaciągnięcia kolejnej. Są ułatwienia dla stałych klientów. Przy drugiej pożyczce nie ma konieczności ponownie rejestrować się na stronie internetowej serwisu ani wypełniać formularz. Wniosek składa się przez istniejący już profil klienta. W tym celu wybiera się interesujące parametry.

  Kolejna pożyczka

  Nieterminowa spłata poprzednich zobowiązań może być podstawa do odmówienia kolejnej pożyczki. Rzetelnym klientom oferowane są wygodniejsze warunki pożyczkowania.

  Opóźnienie w spłacie

  W sytuacji, gdy spłata jest opóźniona wszystko zależy od postępowań klienta. Jeśli klient szuka rozwiązania – może skontaktować się z firmą i skorzystać z warunków przedłużenia pożyczki. Po omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności płatniczych klienta w sytuacji tymczasowych trudności finansowych okres spłacenia zostanie przedłużony, a raty mogą być obniżone nawet o 50%! Natomiast, jeśli klient nie kontaktuje się z firmą, powoduje to negatywne skutki – kwota zadłużenia wzrasta. Poza tym, dane o zadłużeniu zostają przekazane do baz dłużników. Żeby uniknąć takich konsekwencji zalecany jest kontakt z pożyczkodawcą.

  Przedłużenie pożyczki

  Możliwość przedłużenia okresu spłaty jest przewidziana przez profi Credit, ponieważ główną misją firmy jest niesienie pomocy. Pod tym względem firma jest elastyczna. Kiedy klient okazuje się w sytuacji tymczasowych trudności finansowych, może ubiegać się o taką usługę. Jako firma oferująca pożyczki pozabankowe oferta jest skierowana również dla osób posiadających inne zobowiązania.

  Refinansowanie

  W celu żeby zrefinansować kredyt, należy wybrać ofertę „Twój pakiet”. Możliwe jest też obniżenie rat o połowę.

  Profi Credit opinie

  Dla sprawdzenia, dlaczego warto zaufać firmie sprawdź Profi Credit.pl opinie. Umieszczone poniżej Profi Credit pożyczki opinie mogą pomóc w ocenie firmy i pomoc w podjęciu decyzji o zaciągnięciu kredytu

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt