3000

od 600 zł do 5000 zł

6 miesięce

od 2 do 6 miesięce

4281 zł

RRSO: 42%

Rata na Plus bank oferuje klientom pożyczki ratalne online. Elastyczna oferta serwisu jest dostosowana do potrzeb klientów. Firma deklaruje indywidualne podejście do każdego pożyczkobiorcy. Pożyczka na raty jest korzystną opcją, kiedy nagle zaskoczyły nas problemy finansowe. O pożyczkę może wnioskować każdy obywatel RP, który ukończył 21 lat i posiada stałe miejsce zamieszkania. Firma zapewnia klientom wiarygodność i bezpieczeństwo podczas składania wniosku. Pożyczka może być spłacona w dowolnym momencie jeszcze przed terminem spłaty. Oprócz tego pożyczkobiorca może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

Rata na Plus kalkulator  Rata na Plus pożyczki na raty

  Rata na Plus posiada w swojej ofercie pożyczki na raty. Firma udziela pożyczek na kwotę od 600 zł do 5000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się od 2 do 12 miesięcy.

  Rata na Plus godziny pracy

  Wnioskować o pożyczkę na raty można o każdej porze dnia. Nowoczesne oprogramowanie pozwala natychmiast otrzymać decyzję pożyczkową.

  Godziny pracy:

  Pon. – Pt: 8:00 – 21:00
  Sob.: 9:00 – 17:00
  Ndz: 9:00 – 17:00

  Rata na Plus kontakt

  Rata na Plus kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 85 871 00 60
  E-mail: [email protected]

  Skontaktować się z pożyczkodawcą można także wysyłając wiadomość za pomocą formularzu na stronie serwisu.

  Rata na Plus RRSO

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki standardowej:

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 522,03%
  Całkowita kwota pożyczki – 3000 zł
  Całkowita kwota do spłaty – 4021,14 zł
  Oprocentowanie w skali roku (zmienne) – 10%
  Całkowity koszt pożyczki – 1021,14 zł
  W tym: prowizja 971 zł, odsetki 50,14 zł
  Okres obowiązywania umowy – 90 dni.

  Rata na Plus od ilu lat

  Marka Rata na Plus należy do grupy Aventus, która działa na rynku finansowym od 5 lat. Przez ten krótki okres firma pożyczkowa udzieliła około 300 tys. pożyczek. Obecnie Rata na Plus również cieszy się uznaniem wśród klientów, ze względu na szybki proces weryfikacyjny i indywidualne podejście.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety możliwość uzyskania pożyczki za darmo w Rata na Plus jest niedostępna. Aplikując o pożyczkę, już za pierwszym razem klient musi liczyć się z dodatkowymi kosztami. Aby dowiedzieć się koszt pożyczki, należy skorzystać z wygodnych suwaków na stronie serwisu.

  Druga pożyczka

  Podczas ubiegania się o drugą pożyczkę klient nie musi ponownie rejestrować się stronie internetowej i weryfikować rachunek bankowy. Złożenie wniosku o pożyczkę dostępne jest za pośrednictwem profilu klienta. Należy wybrać interesujące parametry pożyczki na raty. Druga pożyczka jest udzielana bardzo szybki przy zachowaniu minimum formalności. Aby uzyskać niezbędne wsparcie finansowe, wystarczy kilka prostych kroków.

  Kolejna pożyczka

  O kolejna pożyczkę w Rata ba Plus możemy wnioskować tylko po spłacie poprzedniej. Brak terminowej spłaty poprzedniego zobowiązania powoduje odmówienie kolejnej pożyczki. Stałym klientom serwis oferuje wygodne warunki współpracy, liczne promocji i zniżki.

  Opóźnienie w spłacie

  Opóźnienie w spłacie pożyczki może powodować negatywne skutki. Do łącznej kwoty pożyczki zostaną doliczone dodatkowe opłaty. Oprócz tego firma przekazuje dane o zadłużeniu do baz i rejestrów dłużników. W celu załatwienia problemów finansowych i wywiązania się z kłopotów należy skontaktować się z pożyczkodawcą.

  Przedłużenie pożyczki

  Zdarzają się sytuacji, gdy pożyczkobiorca nie zawsze jest w stanie spłacić zobowiązanie na czas. Niestety Rata na Plus nie posiada w swojej ofercie możliwości przedłużenia terminu spłaty zobowiązania. Dlatego przed zaciągnięciem pożyczki należy rzetelnie przeanalizować własne możliwości finansowe. W przypadku powstania problemów ze spłatą pożyczkobiorca musi natychmiast poinformować o tym przedstawiciela firmy. W tym aspekcie Rata na Plus jest gotowa współpracować z klientem w celu znalezienia dogodnego dla obu stron rozwiązania.

  Rata na Plus opinie

  Poniżej zostały umieszczone opinie prawdziwych klientów serwisu. Jest to ważny kryterium oceny firmy przed zaciągnięciem pożyczki na raty. Możesz również zostawić własną opinię o usługach firmy.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt