3000

od 500 zł do 25000 zł

12 miesięce

od 6 do 36 miesięce

4726 zł

RRSO: 57%

Takto Finanse bank to firma pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych. Takto Finanse to połączenie lepszych cech produktów finansowych oferowanych przez inne instytucji: długi okres spłaty, wysoka kwota oraz elastyczna analiza zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Firma akceptuje różne źródła dochodu. Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu godziny od złożenia wniosku, a przelew kosztów następuje w 15 minut. Oferta firmy jest jasna i przejrzysta i nie zawiera żadnych dodatkowych opłat. W ciągu 14 dni od zaciągnięcia pożyczki klient może odstąpić od umowy. Wnioskować o pożyczkę może osoba, która ukończyła 18 lat, jest obywatelem Polski i nie ma aktualnych zajęć komorniczych lub wpisów w BIK.

Takto Finanse kalkulator  Takto Finanse pożyczki na raty

  W swojej ofercie firma Takto Finanse posiada pożyczki na raty. Serwis udziela pożyczek na kwotę od 500 zł do 25 000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się od 6 do 36 miesięcy. Ta opcja jest bardzo korzystna w przypadku długotrwałych kłopotów finansowych.

  Takto Finanse godziny pracy

  Aplikować o pożyczkę na stronie firmy można o dowolnej porze. Automatyczny system rozpatrzenia wniosków i podjęcia decyzji zapewniają szybki zastrzyk pieniędzy. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku.

  Godziny pracy:

  Pn – Pt: 8:00 – 21:00
  W weekendy: nie pracuje

  Takto Finanse pl kontakt

  Takto Finanse kontakt telefoniczny

  Infolinia: 801 006 206 (dla nowych klientów)
  Telefon: 71 358 16 18 (dla spłacających pożyczkę)
  e-mail: [email protected]

  Takto Finanse RRSO

  Niestety serwis nie oferuje pożyczek za darmo, gdzie RRSO wynosi 0%.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki standardowej:

  Całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł
  Całkowity koszt pożyczki – 4 300,22 zł
  Łączna kwota odsetek – 815,22 zł
  Płata prowizyjna – 2 460 zł
  Opłata za udzielenie pożyczki – 1 025 zł
  Roczna stopa oprocentowania (stała) – 10%
  Okres obowiązywania umowy – 24 miesiące
  Wysokość raty – 350,01 zł
  Całkowita kwota do zapłaty – 8400,22 zł
  RRSO – 119,26%

  Takto Finanse od ilu lat

  TakTo Finanse należy do spółki ULTIMO, która zajmuje się obrotem i windykacją wierzytelnościami. Firma działa na rynku finansowym od 2012 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi jakość swoich usług. Celem Takto Finanse było stworzenie produktu finansowego, który łączący najlepsze cechy pożyczek.

  Pierwsza pożyczka za darmo

  Niestety firma Takto Finanse nie oferuje klientom pożyczek darmowych. Pierwsza pożyczka wiąże się już z dodatkowymi kosztami. Takto Finanse nie ustała limitu dla pierwszej pożyczki. Więc za pierwszym razem klient może wnioskować o kwotę 25 000 zł.

  Druga pożyczka

  Aplikując o drugą pożyczkę za pośrednictwem strony Takto Finanse, pożyczkobiorca nie musi wypełniać wniosku i weryfikować rachunek w banku. Należy tylko zalogować się do profilu i wybrać parametry pożyczki. Jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania klient ma możliwość sprawdzić całkowity koszt pożyczki za pomocą suwaków. Kwota drugiej pożyczki zwykle większa od poprzedniej pod warunkiem terminowego wywiązania się z poprzedniego zobowiązania.

  Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka może zostać udzielona dopiero po spłacie poprzedniego zobowiązania. Takto Finanse nie umożliwia zaciągnięcie dwóch pożyczek w tym samym czasie. Zaciągnięcie kolejnej pożyczki odbywa się w kilku minut. Przelew gotówki na rachunek klienta realizuje się natychmiast.

  Opóźnienie w spłacie

  Jeśli klient spóźnia się ze spłatą pożyczki, należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu. W przypadku braku kontaktu pożyczkodawca może uruchomić działania windykacyjne, co wiąże ze sobą dodatkowe koszty. Oprócz dodatkowych opłat na dłużnika czekają inne negatywne skutki. Dane o zadłużeniu zostaną przekazane do baz dłużników. Jeśli podejmowane działania nie przynoszą rezultatu, sprawa klienta przekazywana jest od windykacji zewnętrznej.

  Przedłużenie pożyczki

  Niestety firma nie posiada opcji przedłużenia terminu spłaty lub wakacji pożyczkowych. Jeśli nie masz możliwości spłaty zobowiązania na czas, skontaktuj się z pożyczkobiorcą i sprawdź jakie masz warianty rozwiązania problemów finansowych.

  Takto Finanse opinie

  Obecnie serwis Takto Finanse cieszy się popularnością zarówno wśród stałych, jak i nowych klientów firmy. Firma zdobyła zaufanie wielu pożyczkobiorców. Poniżej możemy zapoznać się z opiniami prawdziwych klientów instytucji i zostawić własną opinię.

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt